Kŕče na maternici

Ahojte maminy som 17 mesiacov po cisaraku a mam strasne krce zacala som spinit som bez antini lebo som ju zabudla vybrat v lekarni mam 10 den cyklu a chcela by som sa opytat že či nahodou nemala taky podobny problem ako ja ze či sa čistím alebo som zostala tehotna pytam sa preto lebo pri prvom tehotenstve som nevedela snad do 19 tt ze som tehotna dokial mna maly nezacal kopat. Mali sme nechraneni styk s manzelom ale neverim tomu ze by som otehotnela ale fakt netusim co to je a k lekarovi zatial nechcem ist lebo ti ekrce nie cu celodenne len chvilkove
xlucia
26. júl 2012
@lucinuska sprav si test ci nie si tehu. a ked spinis a nemas treba ist gynekologovi, nemas uz co mas len tak bolesti
katren
26. júl 2012
@lucinuska ja neviem, ale nemame krystalovu gulu.....a ako mozme vediet za monitorom co ti je???? treba ist za lekarom, ved si mala cisarak, mas bolesti a spinenie....to nie su stale dostatocne dovody???
strapco13
27. júl 2012
@lucinuska moze to byt menzes, tehu, potrat, cysta a milion dalsich moznosti..kvili tvojmu zdraviu dufam, ze si bola u lekara 8-(
tu ti naozaj bez vysetrenia budu len tipovat a nikto ti nepovie co ti naozaj je
lucinuskaautor
28. júl 2012
ja iem ze nikto tu nema krystalovu gulu ze nie ste vestkyne ale chcela som len radu ale to je uz jedno nebola som u lekara lebo to preslo a cysta to nieje a mala som ju v 19 a ta sa prejavovala inac ale vsetko je mozne snad sa to nebude opakovat uz je dobre tak uvidim a dr mi povedal ze tieto obcasne krce su normalne lebo som bola rezana a uz to nebude nikdy tak ako predtym ja som sa len pytala ze ci s tym nemala niektora skusenosti ale dakujem
habibi78
28. júl 2012
@lucinuska ja som tiz po cisaraku, a dokonca mi nerobili malu jazvu dole v bikinach, ale museli ma rozrezat krizom cez brucho ako prasa....ale krce a spinenie som za tie 4 roky co som po porode nemala ani raz.... ak ti povie lekar ze to uz nebude nikdy tak ako predtym...zmen lekara, neznasam alibistickych lekarov, tliacha sprostosti....
summer8
28. júl 2012
krystalovy je cukor a nie gula 🙂 ta je kristalova 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli