Kŕče v maternici

siska1991
23. mar 2015

Ahojte vsetcia. Dnes som sa konecne prehovorila na to aby som sla na gynekologiu. Kedze uz asi pol roka ma trapia neskutočne krce. Hneď ako mi skončí menstruacia mam krce až kym mi znova nepríde. Lekar mi povedal, že som v poriadku nic tam nemám. Ze mam ist k urologovi. Nuz ale sa mi nezdá ze by ma bolel močový mechur. A tie bolesti su fakt uz coraz horsie. Poradte nema niektora z vas podobny problem? K akemu lekarovi mam ist. Lebo gynekolog mi vravel ze ked neprestanu bolesti tak ze ma bude musiet operovat. Nuz a nechcem aby mi v bruchu hladal čosi co sam nevie co ma hladat 😢😢😦
Pomôžte uz som fakt zufala

katarinamarkova
24. mar 2015

@siska1991 v provm rade hlavne necakat - ked ta nieco takto velmi trapi 25 dni z 30...6 mes. vkuse.....
- gynekolog - nic nenasiel
- urolog - chod tam, preco mame radit kam mas ist, ked ti priamo gynekolog odporucil, ktory doktor ti asi najskor pomoze? preco nejdes tam???
- obvodny - nech ti porobi krvne testy
s tou operaciou - myslim, ze si len z teba robil riadnu srandu 🙂

siska1991
autor
24. mar 2015
siska1991
autor
24. mar 2015

Nuz k urologovi som si pytala termin a dostala som az na august tak isto aj na brusne sono. A tam mam termin na júl.
A druha vec tieto krce mi podla mna nesposobuje mocovy mechur kedze zacnu hned ako mi skoncia krami.
Chcela som sa len popytat ci nahodou niektora z vas nemala podobny problem. Lebo do júla este je strasne ďaleko a bohuzual tieto krce su čoraz horsie😐.

katarinamarkova
24. mar 2015

@siska1991 ked su take zle, chod hned ako sa zacnu na pohotovost. tam ti aj sono spravia hned.
volala si aj inemu urologovi? resp. - neobjednavaj sa, chod ako vazny pripad, zaklop na dvere.
ked si si ista kde presne ta boli - tlac na gynekologa nech ti spravi vsetky vysetrenia, neodid z ordinacie bez odpovede -preco to boli.

xevulax
24. mar 2015

Na sono. Brucha ta vie poslat obvodna a ak mas bolesti musia vziat hned

siska1991
autor
24. mar 2015

@katarinamarkova nuz prave som dosla od dalsieho gynekologa. Ten mi tvrdi ze mam ovulaciu a tu citim. Vysvetlovala som mu ze tie bolesti trvaju nie jeden den. A furt dookola mlel to iste tak som sa nahnevala 😡 a odisla som. A bohuzial tu mame 2urologov obaja su stary dedkovia. A ktomu druhemu nechcem ist ani za boha. Len co je zaujímavé ani jeden gynekolog mi nerobil.sono z hora. Neviem ako to vidi z dola ale ked mi potlacil brusko tak som sla umret od bolesti. A teraz sa mi ktomu pripojila hnacka. Uplno k.o.😕

siska1991
autor
24. mar 2015

A druha vec coho sa bojim ci som od priatela nechytila daco. Lebo som tam uplne.nahodou dosla na to, ze vedla mna ma dalsiu😦. Ale hadam to by lekar zbadal...

katarinamarkova
24. mar 2015

@siska1991 ale ved na SK je xxx dalsich urologov 🙂)
a sorry, ale hnacka nebude gynekologickeho razu.

katarinamarkova
24. mar 2015

@siska1991 ziadala si gynekologa aj o testy na pohlavne choroby?

maslenka47
24. mar 2015

@siska1991 pokial nie si tehotna, tak naozaj gynekolog lepsie vidi sondou "zo spodu". Dokonca aj tehotne prvych par mesiacov pozera "zo spodu", lebo je zvycajne lepsie vidiet. Zhora az ked mas velke brucho, co zjavne nie je tvoj pripad. Takze gynekolog ti naozaj nemusi robit sono z hora kvoli maternici a na ine organy nie je "skoleny".

S tym, ze nechces k urologovi, ti tazko niekto pomoze. Ak ti rajonny nevyhovuje, vzdy mozes skusit sukromneho, ale tam si riadne zacvakas. Potom uz fakt len popytat sa obvodnej, ze koho ti poradi.

siska1991
autor
24. mar 2015

@katarinamarkova no tak som mu vravela a mi povedal ze to by bolo vidno navonok.😂 tak ja uz neviem ci mam stastie na lrkarov. Zajtra skusim este na sukromnej klinike vybavit termin. Hadam sa.mi podari daco.

siska1991
autor
24. mar 2015

@maslenka47 ja nemam problem ist k urologovi ale ten druhy ma nechcem klamat ale 70rokov. Takze sorry ale k nemu urite nepojdem. A tehotna nie som kedze neviem otehotniet.

siska1991
autor
24. mar 2015

A inak baby dakujem za pomoc 😊

trgypadl
24. mar 2015

@siska1991 kludne mozes mat aj nejake sex.prenosne och a navonok sa nemusi prejavit,moze Ti sposobovat danu bolest v podbrusku

katarinamarkova
24. mar 2015

@siska1991 to neverim ze ti povedal 🙂))) pardon, ale skutocne ti neverim.
pytala si sa ho na testy na pohlavne choroby?
stale z tvojej odpovede dedukujem ze si len mlcky lezala a hovorila si si, ze snad tam nieco zbada.
keby boli vsetky pohlavne choroby vidiet, na co by robili napr. tehotnym zakladne krvne vysetrenia na tie zavazne pohlavne choroby? naco? keby to pri tych xxxx prehliadkach doktor videl???

xevulax
24. mar 2015

Neboli ta nahodou slepak? Je to urcite maternica? Skus ponahanat to somo bricha aj ked mne na sone nevideli noc a skoncila som so zapalom temkeho creva a zapalom pobrusnice na operacnom stole.

siska1991
autor
24. mar 2015

@katarinamarkova si predstav ze ano povedal. Hned ako som mu 0ovedala ze co mam za problem ma kukol a vravi ci nechodim často cikat. Som mu vravela ze nie. A ked som mu spomenula ci som daco nechytila tak mi odvetil to ci mam vytok alebo ci ma svrbi a ja ze nie. No tak tam nebude problem. A mlcky som nesedela ked on ako kukal mna zacal telefonovať a som mu vynadala ze mu nevadi ze tu sedim. 😂