Krémy, krémiky a snaha o krásu

anika159
6. apr 2012

Ahojte 🙂

Vsetky chceme byt krasne velmi dlho a pretosa chcem opytat. Mate jeden krem na tvar ktory pouzivate alebo ich menite? Suhlasite s tym, ze pocase krem prestane mat take ucinky na plet kedze si nan pokozka zvykne? Ja mam oblubeny denny krem od znacky kiehls, ktory pouzivam uz asi dva roky aj na noc aj na den obcas si don primiesam trosku arganoveho oleja. .. A co vy ?

anika159
autor
7. apr 2012

Nikto mi neporadi?

ikke
7. apr 2012

@anika159 skus tu
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kosmetika-...

ja mam podobny pocit so samponmi, ako ty s kremom. krem na tvar som asi este ziadny nepouzivala dlhsie nez rok-dva. snad teraz to vyzera, ze som nasla to, co potrebujem, ale uvidime po tehotenstve, ked sa telo zacne dostavat do normalu... 😉

omnia23
7. apr 2012

@anika159 ja pouzivam Dolivu aj kremy,aj masky,aj odlicovacie vody,momentalne mi to velmi vyhovuje na moju plet a som spokojna 😉

Napr.Vichy mi skodi-okamzite mam alergicku reakciu

iwusca
7. apr 2012

@anika159 treba pouzivat taky co neobsahuje kolagen a elastin, to su tie kremy so maju na krabicke 20+, 30+ a pod., ale take co obsahuju latky co podporuju ich tvorbu v pleti 🙂 to potom staci jeden krem na den aj noc a na vela rokov lebo plet si na tie davky nezvykne

anika159
autor
8. apr 2012

Aj mne ten moj vyhovuje len uz som taka zvyknuta ze mam pocit ze si ano neuvedomim kedy zacne mat mensie ucinky...
Ten moj nema ani elasten ani kolagen , tato znacka ba povodne farmaceuticka a objenavam si ju z internetu alebo hoim do viedne...tiez pouzivam celu ich radu
A presne ako vravi ikke... Ja om mala plet vzdy bezchybnu kozmeticky len pozerali na mna a ni teraz tehotenstve sa ic nezmenilo... Len om zvedav o nastane potom....