Krv a bolesť brucha po menzese. Čo to je?

lucinkalajciakova
13. apr 2014

Mám 17-rokov a mám jeden ženský problém , menštruáciu som mala asi pred necelími 2 týždnami a včera som si našla na nohavičkách krv a aj ma bolelo brucho potom to skončilo a dnes sa to zase zopakovalo brucho ma ešte doteraz bolí , neviete čo by to mohlo byť ?? * Zajtra idem gynekológovi ale bojím sa že čo to bude lebo minulý rok mi našli aj cistu či to nebude s tým niečo .. neviem :(

nativanativa
13. apr 2014

No zrejme hormonálna porucha, ale termín máš v januári, píšeš do témy tesco... Fuuuha ty sú jedna ťažká záhada sama o sebe

anatalia77
13. apr 2014

Nechce sa mi to na rychlo hladat,ale Lucinka asi tu nedavno riesila nieco..bud tehotenstvo,alebo potrat...
Kazdopadne sa bavi,co jej uprimne zavidim,lebo mna bolia krize,mala by som ist spat...no pekny vecer Lucinka

vinifred
13. apr 2014

..belzebub.. 😀

chanthall
13. apr 2014

Myslela som, že toto je seriózny web...
Buď taká milá a skontroluj si údaje v profile. Ak ťa máme brať vážne, mala by si byť úprimná aspoň v základných veciach. No ale dosť bolo...
Poznám veľa žien, ktoré tiež špinili. Bolo to z antikoncepcie, kvôli cyste, z nezistených dôvod, ba dokonca aj ako pravidlo, ktoré vôbec nevedel Dr. obhájiť. Takže jednoznačne navštív lekára, ten ti pomôže najlepšie.

sisa2605
13. apr 2014

zapal svindlov 😀

ukulela
13. apr 2014

@lucinkalajciakova -chod si prcu robit z plasteliny - natahujes tu zeny. v jednom fore sa pytas - ze dokedy sa da potrat absolvovat injekciou - v druhom tvrdis, ze si mala kramy pred dvoma tyzdnami a bojis sa cysty ... mozno sa len bavis, mozno potrebujes odbornu pomoc. ale nie len gynekologicku. ... a mozno si len nejaky neprajnik vystrelil z tohto mena v nicku ... preto, prosim, zeny nereagute na tuto babu ...

jabadaba
13. apr 2014

no vida, uz nic riesit nemusis, sama prozretelnost sa ohlasila. Uz nepotrebujes tabletku k potratu. 🙂 😉