Krv v moči, krvavý a hnedý výtok, bolesti v podbrušku

bubu98765432
16. mar 2015

Ahojte, chcela by som sa informovať, menštruáciu som mala 23.2-27.2. A od 8.3. Som začala mať najprv hnedý výtok a potom slabý krvavý výtok no 10.3. V utorok to začalo byť horšie,v stredu som silno krvacala po močení, a striedavo som mala raz hnačku a raz tvrdú stolicu.Vo štvrtok som len z ťažkými bolesťami prišla z práce domov.Bolesti sa stupnovali viac a viac,no vždy po teplej sprche to prešlo, celý víkend som bolesti nemala len ma palilo a mala som striedavo buď krv v moči alebo krvavý výtok,dnes neskutočne bolesti v podbrušku že som musela odísť z práce a len krvavý slabý výtok pri močení. Chcem sa poradiť, pracujem v Bratislave a nemám tu gynekologicku, kde a ako mam tento problém riešiť aby som sa vyhla poplatkom cez 40eur. A čo by to mohlo byť. Močiť často nechodím len ma to bolí, páli, mám kŕče a krvavý výtok.. Nie hnedý. Tehotná niesom. ĎAKUJEM.

kiki68
16. mar 2015

pohotovost kramare za 2 eura all inclusive 😉 akoze neviem co Ti moze byt, ale s tymto na pohotovost urcite. Lebo nevies ci je to naozaj maternica alebo co sa deje. Na Kramaroch Ti zavolaju gynekologa.Povedz im,ze si mala dojem,ze sa to zlepsi,ale ze je to iba horsie.

bubu98765432
autor
16. mar 2015

@kiki68 na nete som našla že.kramare a Ružinov je pohotovosť od 19:00 a najradšej by som išla ráno, bojím sa že ostanem v nemocnici a to nechcem..

bonaqa2013
16. mar 2015

@bubu98765432 Ja by som pri takomto stave ako opisuješ išla ešte dnes...

kiki68
16. mar 2015

@bubu98765432 v nemocke ostanes tazko, rano Ta nikde na pohotovosti nevezmu, masti tam teraz 😉 postup bude taky,ze Ta pozru tam na ambulancii, zavolaju gynekologa, ten to mrkne a uvidia co dalej. Ale aspon budes mat istotu,ze nejde o krk.

liligreg
16. mar 2015

@bubu98765432 pohotovost je od popoludnajsich hodin do rana 7.00. V tvojom pripade by dom sla radsej skor ako neskor. Ved sama pises, ze mas bolesti. Je najvyssi cas zistit, o co ide. Ak naozaj nemozes zostat hospitalizovama, mozes odmietnut, pripadne revers podpisat. Odo mna chceli suhlas na hospitalizaciu. Dievca so mnou na izbe podpisalo revers, lebo sa jej nik nepytal, ci suhlasi, rovno ju supli na izbu.. nemusi to byt gynek.problem, moze ist aj o urologicky (zapal mocovych ciest). Mna pri zapale moc.ciest nehospitalizovali, nasadili atb.. vravis, ze tepla sprcha zabera, pravdepodobme teda ide o zapal

nanervy_2
16. mar 2015

@bubu98765432 krv v moci mozu byt aj oblicky, ja by som tiez nevahala a sla na pohotovost.. a ak sa bojis ostat v nemocnici, sa zamysli, ci radsej tam par dni ostat ako potom davat dokopy tazke stavy, ktore vznikli odignorovanim bolesti a krvacania...

bubu98765432
autor
17. mar 2015

Bola som v Ružinove, najprv mi.nič nezistili a z cpo má poslali ku gynekologicke ktorá mi nič nezistila a ešte mi povedala ze na cpo sa chodí až keď sa umiera...od gynekologicky som isla naspäť na cpo a.nakoniec zápal močových ciest.. Len či citujem gynekologicku "podľa výsledkov vám nieje nič "

liligreg
17. mar 2015

@bubu98765432 no som ti vravela, ze to vyzera na zapal mocovych ciest. Tak je dobre, ze si sla. Lebo, ak by sa to zhorsilo, tak by to bolo o dost vaznejsie a aj na hospitalizaciu by to bolo. Mne tiez pri zapala pomahala tepla sprcha. Vtedy ziadna bolest. Alebo som si take vankusiky nahrievala a davala striedavo na podbrusko a krize. Tiez som to odkladala 5 dni, kym som sla na pohotovost. Inak, mozem odporucit pohotovost na Antolskej.

maca283
17. mar 2015

@bubu98765432 tak treba nasadit brusnicu plus mam s nou super vysledky Je to sirup zaraba sa do vody a vypije 🙂