Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krv z konečníka. Máte skúsenosti?

katarina264
12. mar 2015

Pozdravujem, mal niekto z Vas? Mam 25r. lekar povedal ze sa nemam coho bat, ze som mlada. Dal mi askorutin, cipky, smectu... Bola som totiz po chripke, mala som aj biely povlak na jazyku, lenze to neustupila a je tomu uz mesiac. Pris stolici jemne stipanie a avtedy viem ze pojde krv....

maser
12. mar 2015

Pravdepodobne si po ant. liečbe. Skús papaťkefír alebo žive jogurty. Na konečník mastičku na hemoroidy.

evka532
12. mar 2015

zjavne mávaš tvrdú stolicu, robia sa ti trhlinky pri konečníku, preto ta krv a stipanie. Vela vody a zarad do jedálnička vlákninu, používaj mäkkší toaletný papier. Keby sa to nezlepšilo, tak zbehni za Dr.

maja1982
12. mar 2015

Ako napisali ti predomnou, mozes mat trhlinky okolo konecnika - preto tie cipky a ascorutin, alebo mozes mat zlatu zilu - hemoroidy, najlepsie to odlisi gastroenterolog, inak tie cipky pomahaju aj na jedno aj na druhe, takze uvidis... dolezite je, aby si mala pravidelnu makku stolucu - cize dostatok tekutin a vlakniny

seahorse27
13. mar 2015

Glycerinove cipky, papat susene slivky a celkovo viac vlakniny, nejake probiotika a ja by som skusila aj nejaku mast na hemoroidy. Ja som mala nejaku homeopaticku po porode a za 2 dni zabrala 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli