Krv z konečníka

nika991992
7. jan 2015

ahojte koceny mamicky mam jednu otazku bola som na wc a strasne som sa zlakla ked som vydela krv hned ako prve mi napadlo jezis maria prisli sme o babo kedze som skoro v 12tt ale nie krv bola s konecnika predtim som tiez krvacala ale nijak vazne som to nebrala utrela som sa a bolo po vsetkom nijak vela krvy ale dnes ako keby som dostala menstruaciu cela misa od krvi + ked som sa utela tak to vyzeralo ako ked sa niekomu pusti krv s nosa a vysmrkate sa tak taky hlien mala ste to aj vy nektora poradte mi prosim bojim sa :(

janinah
7. jan 2015

celá misa od krvi z konečníka a ty čakáš čo ti ktorá /väčšiou laik/ napíše? choď na chirurgiu na pohotovosť,toto nie je boľavé hrdlo....aby som ťa zas nevyplašila donekonečna-môže to byť "len" prasknutá cievka,asi riadne veľká v tom prípade,ale určite to treba vyetriť

gretocka
7. jan 2015

@nika991992 urcite urychlene lekara. Take masivne krvacanie nie je v poriadku. Ci uz bola ta krv cerstva alebo tmava "natravena" oba pripady su v danom mnozstve problemom. Radsej zostresovat ako nieco zanedbat

denisa1406
7. jan 2015

Nestresuj a nečakaj. Takéto vyšetrenie nebolí!

mammaroma
7. jan 2015

@nika991992
Určite vyhľadať lekára. V tehotenstve sú časté hemoroidy, ktoré spôsobujú krvácanie, možno práve toto je príčina. Ale musí Ťa pri takomto množstve krvi vidieť lekár

mirkakab
7. jan 2015

@nika991992 velka pravdepodobnost ze su to hemoroidy, v tom pripade asi budes mat sekciu.ale urcite vyhladaj lekara,tu na fore to budu vzdy iba dohady,co to moze byt. Nic sa neboj.

trnocka1
7. jan 2015

Nechcem strasit ale bez za lekarom..krv s hlienom s konenika signalizovala u znameho velmi vaznu chorobu r.. hr.creva...radsej ist zbytocne a pokojne spavat ako ist pozde ked sa uz neda pomoct

nika991992
autor
8. jan 2015

@janinah @gretocka @denisa1406 @mammaroma @mirkakab @trnocka1 dakujem vam potrebovala som len vediet ci to moze byt nieco vazne vecer som volala na pohotovost a tam mi povedali ze mam ist k svojej lekarke hned rano tak tu cakam od vecera to prestalo tak hadam nic vazne to nebude ja som strasny strasak a to malemu alebo malej nepomoze kazdopadne dakujem za kazdu radu 🙂

jana_eyre
8. jan 2015

@nika991992 mne sa spustila krv z konecnika v 8tt, bola to ragada v konecniku.. nemala som ani tvrdu stolicu ani nic podobne, preto som sa velmi prelakla.. ale nebolo to az tolko krvi ako popisujes.. tak prajem, nech vsetko dobre dopadne..

nika991992
autor
8. jan 2015

@jana_eyre dakujem krasne ja som sa ties zlakla dufam ze vsetko bude ok ked ma moja ani nevysetrila a poslala ku gynekologovi sa mi to zda cudne

jana_eyre
8. jan 2015

@nika991992 ani mna vtedy nevysetrila vseobecna, ale poslali ma na chirurgiu - dali mi do konecnika kameru, ale iba kusok, lebo sa to vraj hlbsie v tehotenstve nesmie.. zvlastne, ze ta poslali tam, ale snad ti povie nieco viac.. ma aj sono v ambulancii?

nika991992
autor
8. jan 2015

@jana_eyre ano ma aj sono tak spravy asi lepsie vysetrenie 🙂

ekka
8. jan 2015

@nika991992 toto iste som som mala aj ja, mne sa to stalo v praci a bola som asi v 5 mesiaci, poslali ma na gynekologiu nech pozru bábo, to bolo OK, a lekarka mi povedala, ze sú to varixy, ze sa to stava, akurat ma uz do prace nepustila a bola som do konca tehotenstva na PN

nika991992
autor
8. jan 2015

@ekka no mne povedal ties nieco podobne a na pn som ties ale s ineho dovodu 🙂

nataly_111
11. aug 2019

moze to byt ranka v konecniku z tvrdej stolice, moj syn to mal, uzival prasky na zmekcenie stolice, potom to preslo