Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krvácanie 2 týždne po menzese

miruuska
12. júl 2012

mile mamicky mam problem.pred dvoma tyzdnami som mala menstruaciu.krvacanie bolo slabsie ako mam zakazdym a trvala mi len tri dni. pred hodinou som isla na zachod a zbadala si vytok a teraz pomali zacinam krvacaneviem preco ked som uz menst.mala.stretli ste sa mamicky uz s tym??

zigzag
12. júl 2012

asi mas neaku hormonalnu nerovnovahu, alebo sa len docistujes,,,

miruuska
autor
12. júl 2012

mala som pred casom problemi uzivala som tri mes.tabletky na upravu a spustenie menstruacie.pred dvoma tyznami bola prva mens.co mi prisla sama bez tabletiekci mozno to aj s tym suvisi.len som sa lakla ci to nieje nieco vaznejsie.

zigzag
12. júl 2012

@miruuska nie, urcite,to bude koli tomu... ved ked pojdes nabuduce k dokimu, tak mu to spomen, ale na 100% je to koli tomu.... mala si vela prolaktinu? pozeram,ze babo uz mas,,, ja ho mam asi stale viacej,lebo stale mam mlieko, aj ked nedojcim uz viac ako pol roka, ale menstrulaciu som dostala hned o 4tyzne po porode, a odvtedy stale, aj ked meska niekedy,ale mne meskala stale, taze nic nove, 😀

miruuska
autor
12. júl 2012

praveze nie.ja malu nekojim od troch mesiacov .po porode som nemala problem s menstruaciou.zacali mi pred tromi mes.preto mi nasadil tabletky na tri mesiaceaby mi to upravilo a spustilo.uz som to douzivala a tu men.co som mala pred dvoma tyzd.sa mi uz spustila sama uz nie za pomoci tabletok.meskala mi len dva dni ale spustila sa mi na 3Oden.mne zakazdim musel pichnut injekciu na spustenie.ja mam od 15r.problem s menstruaciou.raz mi to hapruje potom na isty cas mam bez problemu ze je presna ako hodinky a takto to mam dookola a doteraz vlasne neviem poriadne z coho.a viem vlastne dobre ze ten prolaktin je hormon ktory vytvara viac mlieka a zabranuje oplodneniu?alebo sa mylim?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli