Krvácanie mimo cyklu. Čo to znamená?

tinni
11. okt 2007

Ahojte, viete mi niekto poradit? Vcera a predvcerom som mala taky hnedy vytok ako ked mi zacina menzes... ale cakam az za dva tyzdne... Citala som, ze krvacanie mimo cyklu moze byt priznakom rakoviny krcka maternice... ☹

ivet1979
5. aug 2009

Ahojte baby Mirka a Maja. Ďakujem Vám za odpoveď. Skúsim citrony, ascorutin aj čaj z kapsičky pastierskej. Lekár povedal, že mám čakať, malo by sa to upraviť aj bez liekov. No neviem. Uvidim, len mám strach či to nie je niečo vážne a hlavne aby som nemala problemy s otehotenim. Tak dík baby

olivova
5. aug 2009

neviem, s tymi bylinkami pozor...Niekde som citala, ze sice kapsicka pastierska pomoze, ale nie je pre vsetkych , dobre si to napamatam a bohuzial som si nezapamatala, co v tom danom fore ta jedna teta o nej pisala, ale mari sa mi, ze ak ma zena nieco zo zilami, viac jej ublizi ako pomoze...
Na krvacanie je este dobra alchemilka (tiez v kombinacii s kapsickou a rebrickom)

raduska212
31. okt 2009

Ahojtee všetci! Potrebujem od vás radu!!!
:((..viete mám taky probléém žee 12.augusta som dostala menštruáciu mala som ju asi 5dni alebo 6dni.
Potom som dostala dalsiu 24augusta a tá trvala 7dní. aj s krčami. A po siedmych dnoch som malá tzv spinenie s krvou to bolo 3dni a potom len citoo hnedee spinenie..a to trvalo dost dlho.
Potom to rpestalo ..a po mesiacii zas to zacalo a maláá somm hnedy výtok s krvou,,,potom po dni som malaa len hnedy výtok tak trosku ...a trvá t do teraz ale nieje toho veľá...Neviete co to moze byť?? A nemala som ani pohlavný styk!:.((
pOMOžTE MI§§!!!!

250703
4. okt 2010

ahoj ja mam s tym problemy tiez ale moja doktorka mi dala lieky ktorimi by sa to malo upravit ona ani nevie kde sa stala chyba a ani kedy ale lieky su len na lekarsky predpis volaju sa duphaston

lenka6666
21. dec 2010

chcela by som sa Vás spýtať, beriem antikoncepciu vyše roka, menzes som mala dostať na Silvestra, ale vo štvrtok sa mi objavil hnedý výtok, potom krv, zľakla som sa, včera som bola u svojej gynekologičky a tá mi pichla injekciu na zastavenie a zobrala krv, povedala, že je to asi zápal, ale ja sa bojím toho najhoršieho, zápaly totiž mávam dosť často a už som z toho na nervy, a je pravda že štvrtok som trochu prechladla, môžem to mať z prechladnutia?

lindux
7. jan 2011

Ahojte, mám taký problém, asi 14 dní po menzese sa mi objavilo slabé krvácanie, myslela som si, že je to ovulačné, vraj to môže byť, ale trvá to už tri dni. Už týždeň sa snažím vyliečiť z mykózy, môže to nejak spolu súvisieť? Ďakujem 🙂 🙂

reisi
7. jan 2011

@lindux moje ovulacne krvacanie trvalo az do menstruacie 😝 Ked som ho mala tri dni skakala som radostou. Liecila som sa na to dlho 😝

jazminn
7. jan 2011

@lindux začni piť niejaký ženský čaj napr. afrodita a krvacanie by malo prestať.

lindux
8. jan 2011

@jazminn ďakujem pekne za radu, čajík som si kúpila tak dúfam, že to pomôže 🙂

nikonka
25. júl 2011

ahojte, obraciam sa aj ja o pomoc... tento mesiac som po 17. dnoch zacala znova krvacat a krvacam uz 11.den, niektore dni len spinim, uz som myslela, ze to konci a dnes znova silno krvacam... doteraz som mala cyklus pravidelny, kazdych cca 25 dni a krvacanie trvalo 5-6 dni... antikoncepciu neberiem, ani sex nemavam.... citim sa v poriadku, len som stale priserne unavena.. najprv som myslela ze som prechaldnuta, ale teraz neviem... asi sa objednym k doktorovi, snad ma zoberie... zacinam byt mierne nervozna z toho...

nickyma
25. júl 2011

@nikonka čím skôr navštíviť lekára

nikonka
25. júl 2011

@nickyma no, chcela som sa objednat, ale doktor ma zjavne dovolenku, lebo nikto nezdviha telefon.. tak teraz neviem, ci mam ist do nemocnice alebo cakat kym sa doktor vrati....
kuurna, kebyze aspon viem, preco sa to deje...

sisa1977
5. nov 2011

ahojte ja mam tiež problem v strede tyždna som začala krvacat vo štvrtok to bolo už silnejšie krvacanie tak som utekala hned ku doktorovi ten ma pozrel nič nevisvetlil len ma poslal za sestrou aby mi zobrala krv a v pondelok si mam zavolat o vysledky takže od štvrtka ležim doma a čakam čo bude v pondelok okrem krvacania ma začali boliet križe a bolest mi vystreluje do nohy bojim sa najhoršieho neviete niekto poradit

hamranova
17. feb 2012

prosim poradte my robyla som si testi a vyslo ze som tehotna a dnes poobede som zaala krvacat,to co moze byt vi my niekto poradyt?

rinora
11. jún 2012

AHOJTE nema niekto skusenost s laparoskopickym zastavenim krvacania z cysty na vajecniku\? Uz som mesiac po zakroku a dnes som bola na kontrole, a opat tam mam nejaku tekutinu, len verim, ze krvacanie uz nepride. Neporadi niekto ci to je normalne?

veronika211
17. júl 2012

Ahojte baby chcela by som sa popýtať.... 3.júla som mala menštruáciu a dnes ráno znova krvácam. A popritom už vyše pol roka užívam antikoncepciu... neviete poradiť čo mám robiť..???

trish31
20. júl 2012

@veronika211 ahoj,mozes to mat len spinenie alebo ovulacne krvacanie urcite pockaj a ak sa to bude opakovat dalsi mesiac tak chod gynekologovi

veronika211
21. júl 2012

@trish31 No pochybujem že to je len špinenie lebo tým pádom keď užívam antikoncepciu by som ovuláciu ani nemala mať nie? A neni to prvý krát čo sa mi to stalo, už aj dva mesiace do zadu som to takto mALA...... Ale ďakujem ti veľmi pekne za radu...

kika1111
21. júl 2012

@tinni ono sa to môže stať aj ked užívaš HAK a zabudneš si dať tabletku - tak mi to doktor povedal.. mne sa to raz stalo, ale bolo to asi hodinu po pohlavnom styku a krvacala som niekoľko dní..ale nie takú krv ako pri menzese..toto bola normálna číra krv, musela som ísť na pohotovosť, tam mi pichli nejakú injekciu a prešlo to..ale nevedeli mi presne povedať z čoho to bolo, iba môj dr. povedal že to z vynechanej tabletky

domin85
5. aug 2012

Ahoj, moze mi niekto dat nazor? Priblizne 16DC som mala dvojdnove spinenie, neviem to presne na den, lebo som si len pomyslela asi ovu, to by aj sedelo. Lenze- dnes je 42DC a mrska nikde. Mam polycysticky pravy vajecnik, tak mi napadlo aj ci to nemohlo byt nieco z tej diagnozy? Bezne mavam 28-31dnove cykly ale stalo sa mi tento rok ze zmeskalo na 35 a minuly rok raz na 39 po chorobe, ale toto mi uz pride troska moc.. Nejaka myslienka co mohlo to spinenie predstavovat alebo co sa moze diat?

betufa
10. dec 2012

čaute baby ja by som sa vás chcela opýtať že čo to môže byť keď krvácam mimo cyklus .. ale mám to krvácanie ako normálnu menštruáciu ?.. no ale menštruácia to neni .. lebo to trvá už 8 deň .. s bolesťami a so silným krvácaním .. a menštruáciu som už tento mesiac mala .. neviete niekto poradiť ?

angelikabh
24. mar 2013

Ahojte babenky mam taky problem, ze 10 marca som dostala menstruaciu a trvala do 15 marca. Lenze dnes rano som vstala a gate som mala od krvy znovu krvacam neviem preco co sa stalo. Lebo taketo sa my nestava. Nemala som pohlavny styk nic. Dakujem za radu ze co to moze byt

kaiak
29. mar 2013

@angelikabh a ostatne...ja mam tiez s tymto problem prave teraz...vcera-13 den cyklu sa objavil tmavohnede spinenie, dnes sa pridalo aj krvacanie, nie silne...mala som to aj minuly cyklus..niekedy som mavala aj ovulacne spinenie, ale to bolo ine, take mramorove nitky krvi vo vytoku...o tyzden som objednana k doktorovi, tak snad to bude ok...este dojcim, tak mozno aj to s tym moze mat nieco spolocne...spytam sa doktora a ak da nejaku radu, tak sem pridam...

ivana2619
11. máj 2013

baby ja mám tiež takýto problém krvácam pri menzese aj 2 týždne potom týždeň pohoda a už zase krvácam krv je jasne červená a pritom beriem antikoncepciu ☹

oliinka
23. máj 2013

ahoj potrebovala by som poradit tri roky som brala triquilar a teraz som v marci vysadila po vysadení som v sedem dnovej pauze dostala menzes začal 6.4. a potom ked už som nebrala antiku dalšiu som dostala 11.5.trvala tri dni a teraz 23.5. som rano krvácala a cez den len tak špinila čo to može znamenat?prosím poradte mi.dakujem

prechtlova
26. máj 2014

ahojte baby mozte mi poradit po mrche krvacam uz druhy tyzden,bola som na gynde a tam mi povedali ze je vsetko ok,ale mne sa to normalne nezda,zmenili mi aj HAK a ziadna zmena.Co s tym?poradte mi

janulka1989
2. okt 2014

ahoj ja som mala kramy cca 10.9 a mam zase bola na gynde brali krv na zapalove markery ale s coho to moze byt

khan19884
16. jan 2015

Ahojte vsetci.... Mam problem ktorym si neviem rady a doktori stym nerobia nic . Krvacam 1.5 roka.... Vzdy chodim s vloskami.... Krvacanie mam huste hnede az cierne.... Ak prestanem krvacat jeden den a mam sexualni styk s partnerom na druhy den zacnem zas krvacat a mam bolesti podbrusku.... Bolesti pokravuju tak tyzden a prebehne mi to do bokoh.... Bola som na sonografii ale tam mi ovedali ze mam len cistu ze to je v poriadku ....😥😥😥moze mi nie kto prosim pomoct?? Uz ma nebavy sa tak trapit. Dakujem niki

buba8251
18. mar 2015

ahoj baby ja som mala menzes normalne prebehol ako vždy,mam ho pravidelne,neberiem žiadnu antikoncepciu a 10dní po menzese som znova začala krvácat mam strach čo to može byt? aj ma dost pobolieva v podbrušku a aj kríže.Je to ovulačne krvácanie?nemate skusenosti?Už raz sa mi to stalo asi pred rokom,vtedy mi dr dala norethisteron a teraz zasa....mam s manželom nechraneny styk nakolko sa snažíme o druhe babo...lenže mna hned napadne najhoršia možnost že je to niečo važne

janinsita
2. jún 2015

@khan19884 ahoj konečne som našla niekoho kto má ten istý problém,,, ja začnem tiež spinit po sexe,, 1,5r chodím na gyndu každý mesiac, mala som ranku na krčku ale to je vyliecene,, potom cystu ale tá tiež zmizla,,, už som zúfalá, snažíme sa o bábo ale nič,,, pred týždňom som mala ms, potom na 15 deň som začala užívať dustaphon, ale ms zasa prišla po 9 dni,, tak som hneď išla k doktorke, ta mi povedala že mám prísť po ms, tak uvidím. Mám ísť na zákrok kde by mi mali zistiť čo mi je,,, ty si ako na tom,,, ďakujem za odpoveď