Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krvácanie na 2. deň po skončení mrchy. Čo to znamená?

boobaa
2. júl 2013

Ahojte chcem sa spytat ci sa vam stalo podobne. Dnes som 9 den cyklu. Vcera som mala uz iba slabucke spinenie. No dnes rano som dostala krc - pichanie do konecnika a vajecnikov. Utekala som na wc a zistila som ze opat krvacam. Dost som sa vylaka. Mrcha bola normalna ako obvykle a dosla na 28 den cyklu. Tak nerozumiem co sa deje. Okrem toho som prechladnuta a od vcera beriem antibiotika. Neviem ci to moze mat suvis. Volala som aj gynde a ta po telefone nevedela povedat co to je. Idem k nej zajtra. Dakujem.za vsetky odpovede, reakcie. Nasla som podobnu temu ale jasna odpovedat tam dana nikomu nebola a bolo to davnejsie...

lilly0812
2. júl 2013

Ahoj, mne sa tiez stava, že po cca. 5 dnoch cyklu 2-3 dni nic a po dvoch-troch dnoch sa krvacanie znova spusti, vatsinou na 3 dni a potom prejde. Obcas to takto hapruje. Mne sa aj stalo, ze 2 dni krvacanie, potom 2 dni nic a potom znova 2 dni krvacanie, to sa ale upravi. Nemyslim si, zeby malo uzivanie antibiotik nejaky suvis s cyklom.
Ak mas predsa len pochybnosti objednaj sa na gynde.

sashabb
2. júl 2013

môže to byť aj ATB 😒

kazunomiya
2. júl 2013

krvácanie mimo menzes môže byť aj cez ovuláciu, alebo je niečo trochu mimo... mne sa to párkrát stalo, ale som to neriešila, lebo to bolo ojedinelé a skôr špinenie ako krvácanie a len jeden deň alebo tak... pripísala som to stresom. ak máš obavy, choď k doktorke nech skontroluje či je všetko OK a spýtaj sa jej čím to môže byť.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli