Krvácanie po konizácii

mt22
15. apr 2014

Ahojte baby, prosim vas o radu a skusenosti, zaujimalo by ma kolko dni, resp. tyzdnov ste krvacali po konizacii krcka maternice LEEP? Bola som na jednodnovej chirurgii, urobili mi zakrok el.sluckou, vsetko bolo bez problemov. No a od vtedy krvacam,2-3 dni krvacam slabsie a potom cca.3 dni krvacam silno aj so zrazeninami a takto sa to stale opakuje. Je tomu uz 3 tyzdne. Mozno som mala medzitym aj menstruaciu (ktora mi trvava 4-5 dni) ale to je tazko usudit, kedze krvacam stale. Bolesti nemam ziadne. Bola som s tym teraz aj u mojho dokiho ale on bez toho aby ma skontroloval mi povedal ze sa to takto cisti a moze to trvat, ale ze ak to bude dlhsie trvat alebo bude daky problem mam prist. Lenze, kolko je to dlhsie ked 3 tyzdne sa mu nezda dlho? Prosim vas o skusenosti kolko dni a ako silno ste krvacali po konizacii? Iste je to individualne ale zaujimaju ma vase skusenosti. Uz mi to neskutocne vadi, ani po porode som takto dlho nekrvacala ☹ .Dakujem

smokenakova
25. okt 2021

Bola som na potrate je tomu mesiac a menzes vôbec neprišiel kŕče mam v bruchu stále robila som si test ci mi to dobre spravili bol negatívny co to môže byť vie niekto poradiť

smokenakova
25. okt 2021

Bola som na potrate je tomu mesiac a menzes vôbec neprišiel kŕče mam v bruchu stále robila som si test ci mi to dobre spravili bol negatívny co to môže byť vie niekto poradiť

alzbetkacicka
25. dec 2021

@mt22 ako si prosím ta dopadla nakoniec po tej konizacii,ja som už 6 týždeň, už to vyzeralo ze je to pomalí zahojene a bum od včera krvacam a dnes už o dosť viac,len ležím, tebe krvácanie prešlo samé potom?ďakujem a pekne sviatky prajem