Krvácanie po sexe

northblanc
11. okt 2014

Dobry den prajem, chcem sa opytat. Vecer sme sa s manzelkou milovali a rano bola na wc a zacala krvacat {bola panna} a vecer skoro nic hned po sexe, co to asi je? dakujeme 🙂

bonaqa2013
11. okt 2014

Sa bavíš že? Pozor možno ebola...

northblanc
autor
11. okt 2014

myslim to vazne

danielahamar
11. okt 2014

že aký deň blbec to dneska bol, ale tak toto je dobrééé 😀 😀 😀 😀 😀

mawka
11. okt 2014

kks toto je co? 😀 😀 😀

muchacc
11. okt 2014

no a je tu Sobota
@northblanc Povec mamke nech ťa nepúšťa k PC na isté veci máš ešte čas 😀 😀 😀

mawka
11. okt 2014

@muchacc nehaj tak, mamka bola mozno pri tom 😀

northblanc
autor
11. okt 2014

danielahamar chceli sme sa normalne opytat a mysleli sme to vazne, ak myslis vazne co si napisala, tak nas to nezaujima,chceli sme radu a ak neviete normalne poradit tak sem radsej nepiste nic,lebo nechapem o co vam ide. Dakujeme za radu Vy velky inteligenti

muchacc
11. okt 2014

@mawka ta veru 😀
@northblanc manželka ma koľko rokov že nevie čo je to Panenská blana???

lucinka2811
11. okt 2014

Vcera ste mali svadobnu noc? 😀 ze bola panna a drzala to do svadby?? 😀 jaaaj vidno ze sobota ...

mawka
11. okt 2014

@northblanc ak to je naozaj toto, tak je neuveritelne, ako dvaja dospeli ludia-manzelia nemaju ani sajnu o ludskom tele, o sexualite a veciach s tym spojenych... bud sa mi to sniva alebo si z nas robis prdel...

muchacc
11. okt 2014

@mawka už dávno mali ísť na pohotovosť!!! Také niečo je veľmi nebezpečné aby nedošlo ku krvácaniu do mozgu....

bonaqa2013
11. okt 2014

@northblanc prečítala som si to ešte raz. Si si istý že to bola manželka?

maria1989
11. okt 2014

@muchacc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 do mozgu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muchacc
11. okt 2014

@maria1989 ovšem ak aj ten mozog v tej hlave je.....nato sa nedá normálne reagovať 😀

mircalla
11. okt 2014

Pokazena playstation?

ktulik24
11. okt 2014

Mozno ma kramy,ale asi nevie co to je 😀

mata95
12. okt 2014

no nahodou ja som krvacala takto isto, asi tyžden to trvalo až kym som nakoniec neodpadla a neskončila na operačke na kyretaži.... takže srandičky ale vôbec to k smiechu byť nemusi... aj ked tato otazka znie trochu vtipne
@northblanc

linda_19
23. nov 2017

Po sexe s priateľom som začala strašne krvácať už po 3.... a strašne ma bolí to dole... nemáte s tym niekto skúsenosť že by mi poradil?