Krvácanie štvrtý týždeň v šestonedelí.

zienka21
22. mar 2020

Ahoj idem sa popýtať na názor,
Ukončila som dnes presne štvrtý týždeň zo šestonedelia, myslím že čistenie prebiehalo od pôrodu v pohode až po hlienový výtok. Dnes som ale opäť našla na vložke jasnú červenú krvavú stopu nie veľkú ale krvavú. Trochu ma to zneistilo keďže čistenie by malo končiť hlienom ktorý som už nejaký čas mala a teraz krv opäť.. :-/ Je to podľa vás v poriadku?

kataka10
22. mar 2020

@zienka21 ja som uz vyse 4 tyzdne po a este stale mam svetlo cerveny vytok. Myslim ze je to OK, nic ma neboli. Vsetko sa dobre hoji.

zienka21
autor
22. mar 2020

@kataka10 ale už si mala aj iný ako krvavý? Lebo ja áno už aj ten hlien

e1i
22. mar 2020

@zienka21 ja som sa cistila bez par dni 6 tyzdnov,boli dni kedy som myslela ze uz to skoncilo a potom zas.

z1984
22. mar 2020

Ja.som krvacala len 3 tyzdne a potom dva tyzdne nic a zrazu tolko krvi zomna . Citala som ze to sa mozem stale cistit

mmoonna
22. mar 2020

Ja som po pôrode tiež už nekrvácala a potom po pár týždňoch zase. Bola som s tým aj u lekára a ten povedal, že šestonedelie je preto šestonedelie, že sa môžeš čistiť tých šesť týždňov a môže to byť všelijaké. Aj tak, že už si myslíš, že je koniec a potom znovu. Moje šestonedelie však trvalo osem týždňov.

kataka10
23. mar 2020

@zienka21 myslim ze uz bol aj taky hlien a teraz je krv. Tak snad to uz po 6 mesiacoch skonci.

nana207
30. mar 2024

@kataka10 Ahoj mozem sa spytat ako dlho si mala ten cerveny vytok. Ja viem je to uz davno ale neviem s kym sa poradit. som mesiac po porode a ja mam uz vyse tyzdna kazdy den cerveny vytok nie vela tak 2-3 polievkove lyzice proste na slipovu vlozku. Nic ma neboli len nechapem preco zrazu jasne cervena krv. k dr chcem ist az po sestinedeli tak neviem ci neist skor. nvsade baby pisu ze krvacaju ale nikde ze akou farbou . dakujem

nana207
30. mar 2024

@zienka21 ahoj ako ti to dopadlo s tym jasnym vytokom. ja som mesiac po porode a mam to uz tyzden kazdy den na slipovu vlozku jasnu cervenu krv.

zienka21
autor
2. apr 2024

@nana207 áno upravilo sa to a po čase prešlo samo, všetko bolo v poriadku telo vie čo má robiť neboj, robí tak ako potrebuje.