Krvácanie v strede cyklu a teraz mešká menzes

dadus_ka
14. nov 2019

Ahojte nemate s tym nahodou skusenost? 16 az 18 den cyklu som spinila tmavo hnedu krv. Nie cely den ale tak 1-2x za den kus husta vysla. Aj ma bolel vtedy lavy vajecnik. Podla kalendara to bolo pocas plodnych dni a 2 dni na to co som prestala krvacat by som mala ovulovat (ovulaciu aj menzes mavam pravidelnu),aj ma bolelo brucho takze myslim ze to prebehlo. volala som aj dr ze sa mi to nezda ale povedala ze ovulacne krvacanie a ze to je normalne a potom mam cakat na ms. Lenze ta uz 4 dni meska. To sa mi este nestalo. Vzdy max 1 den. Som 10m od porodu akutnou sekciou no odkedy mi nabehla ms mala som krasne pravidelnu, 32d cyklus. Tak teraz nechapem. Mam teda este raz zavolat dr alebo dalej cakat na ms? Tehotna si nemyslim ze niesom lebo s manzelom si davame pozor. A ani sa necitim byt.

alexis617
14. nov 2019

@dadus_ka ja som to isté mala teraz 2krát posebe doktor mi povedal že som mala ovulácie dve po sebe jednu z ľavého druhu z pravého vaječníky neviem sa dočkať keď to zas dostanem som s toho nervózna tiež si mala taký hnedý hustý hlienový výtok

dadus_ka
autor
14. nov 2019

@alexis617 hej presne taky som mala. Prvy krat v zivote tak ma to zaskocilo a zjavne mi to teraz rozhadze cely cyklus a nechapem co to vyvolalo 🤷‍♀️ lenze moja dr je aj tak az v pondelok tak uvidim ci dostanem a ked tak jej budem volat lebo som z toho na nervy. A aj z toho krvacania som bola na nervyy lebo sme isli akurat na dovcu a schvalne som to planovala aby som nemala ms a nakoniec toto spinenie som mala.

alexis617
14. nov 2019

@dadus_ka úplne ťa chápem ja som natom rovnako tiež ťa tak bolia kríže

dadus_ka
autor
14. nov 2019

@alexis617 krize ma nebolia. Vobec nemam pocit, ze by som mala dostat menzes :/ okrem toho ze mam jebaky na brade 😅 tie mi vyskacu pred ms lenze uz mam 3 a stale nic

alexis617
14. nov 2019

@dadus_ka to máš v pohode ja som si už dala tabletku ideálne by bolo to do rána dostať😂😂😂a tonik ten to urýchli aspoň u mňa to funguje kríže má možno bolia aj s toho že drobca vláčik na rukách

dadus_ka
autor
14. nov 2019

@alexis617 môže byť aj z toho. Mna este napadlo ze som bola chora tyzden tak este ci aj to nemohlo oddialit. Ale tak hocico sa uz stalo a mas mi nikdy nemeskala.

janynyna
15. nov 2019

Aj ja som to mala. V strede cyklu spinenie. Menzes mi potom meškal 11 dní tak som zašla za gynekológom. Mám cystu. Pichol mi vyvolávacku a menzes na 8 deň prišiel. Som po sekcii rok. Od vtedy som mala menzes každých 26 dní. Presný ako hodinky.

dadus_ka
autor
15. nov 2019

@janynyna dakujem za info, takze dosť podobne ako ja 🤔 volam teda dr pondelok nech mi da vyvolavacku. Prosimta a ako si to mala dalsi cyklus? Uz v pohode alebo sa to rozhadzalo?

dadus_ka
autor
15. nov 2019

@janynyna aha teraz čítam ze od vtedy. Prv som precitala ze do vtedy 🙂 takze potom to volo ok, dufam teda ze aj ja tak budem mat ze pravidelne

janynyna
15. nov 2019

@dadus_ka no uvidím ako zase nabehne menzes. Akurát zajtra mi končí menzes po vyvolavacke. Ináč dosť báb tu poslednú dobu písalo a spineni v strede cyklu. Asi je niečo vo vzduchu alebo čo.

dadus_ka
autor
15. nov 2019

@janynyna ja sa hrozne bojim toho, zevmi to rozhadze cyklus. Konecne som sa tesila ze mam pravidelny a kratsi nez pred tehotenstvom a ako naschval zacalo toto krvacanie.... Fakt? To som si ani nevsimla tak je to mozne 🤔🤔🤔

zuzuliennka1
24. jan 2021

@dadus_ka ahoj a ako si vtedy dopadla prosim?

dadus_ka
autor
24. jan 2021

@zuzuliennka1 ahoj, doteraz nechapem co to bolo, odvtedy uz sa to nikdy nestalo, ze by som krvacala v strede cyklu. Potom sa zase cyklus pekne upravil a bol pravidelný 🙂 ja som sa hlavne bala ze mi to rozhadze cyklus alebo nedajbože ze to krvácanie pocas ovulacie bude pravidelne.

zuzuliennka1
25. jan 2021

@dadus_ka cize krvacanie pocas ovu, menzes nikde a isla si az na vyvolavacku hej?

dadus_ka
autor
25. jan 2021

@zuzuliennka1 nie nesla som, prisla potom prirodzene 😊

zuzuliennka1
25. jan 2021

@dadus_ka a robila si si aj tehot. test? ci si vedela ze proste pocas ovu nic, max. to krvacanie

dadus_ka
autor
25. jan 2021

@zuzuliennka1 nerobila, ja som vedela ze niesom tehotna 😊 nesnazili sme sa a vedela som ze meska kvoli tomu krvacaniu.