Krvácanie z konečníka

slniecko803
8. apr 2013

Ahojte,chcela by som sa opytat, ci sa Vam uz stalo, ze ste z nicoho nic zacali krvacat "zdola" ... Menstruacia to nie je, pretoze uz mi skoncila. Gynekologicka ma najblizsi volny termin pre mna az o tyzden a ja neviem, co by to mohlo byt... Prosim poradte, ak mate podobne skusenosti. ☹ Vdaka

slniecko803
autor
8. apr 2013

@slniecko803 som tak vystresovana,ze som dala uplne mylny nazov "Krvacanie z mocoveho mechura" ... tak to bolo myslene, ospravedlnujem sa

asfodelka
8. apr 2013

@slniecko803 raz som sedela v cakarni u dr. (asi 5rokov dozadu, lebo mna tam velmi neuzije) a mala tam velky plagat ze ak krvacas z konecnika bez k obvodacke aby Ti urobili testy na rakovinu criev. tak netvrdim ze je to Tvoj pripad ale tak pre zaujimavost. ja na Tvojom mieste skocim za dr. nemusi to byt hned gynda. alebo este prichadza do uvahy zlata zila, ci?

asfodelka
8. apr 2013

@slniecko803 no ak mas krv v moci tak tiez chod k dr. zapal mocoveho mechura je svina. ja som ako decko stravila prazdniny v spitali.

pia22
8. apr 2013

Dievča ty máš v tých otvoroch chaos. Názov napíšeš o konečníku, opravíš to v správe na močový mechúr a si s tým objednaná na gynekologiu???

pia22
8. apr 2013

Ak krvácaš z močového mechúra tak určite navštív urológiu, nemáš na čo čakať. Ak z pošvy tak zájdi na pohotovosť, ak ťa gyn. nechce skôr vziať. Držím palce.

katy1979
8. apr 2013

Tak tak ak je to z mocoveho mechura tak urologia ak z posvy tak chod na gyndu ako surny pripad. Ine problemy nemas? Bolesti chrbta, palenie pri moceni, teplota?

janinah
8. apr 2013

existuje hemoragický zápal moč. mechúra a vtedy sa čúra krvavý moč,choď na urologiu a dostaneš atb,býva to u mladých dievčat pri prvom sex.partnerovi ,so správnou liečbou sa vylieči dobre a dosť skoro

cerez
8. apr 2013

A to ťa nebolí pri močení? Hlavne pri konci močenia. Hrozná bolesť. Určite by som nečakala na termín u ženského a medzitým si vyriešila problém u urológa. Zájdi aj k svojmu dr. a nech ti urobí na mieste test.

slniecko803
autor
8. apr 2013

nie vobec nic necitim pri moceni, ziadna bolest absolutne nic...pocit ako pri menstruacii, ale ta mi uz skoncila, nerozumiem co by to mohlo byt... kedze sa to stalo po prvykrat, vobec neviem k akemu lekarovi by s tym trebalo zajst, urcite zajdem ku obvodnej a snad mi povie co dalej...

beethoven
8. apr 2013

ahoj, mala by si ist s tym okamzite k lekarovi, najlepsie urologovi. Krv v moci je priznakom bud len prechladnutia, alebo je za tym nieco vaznejsie, ako postihnutie obliciek, mocoveho mechura, mocovej rury alebo prostaty. Moze ist tiez o oblickove kamene. Ak by si mala zapal mocoveho mechura, mala by si aj bolestive mocenie. Precitaj si nieco o tom tu http://zena.atlas.sk/krv-v-moci-ma-intimny-char... . Drzim palce, nech sa das skoro do poriadku.

tizianna
8. apr 2013

@slniecko803 taj najprv si ujasni, z ktoreho otvoru to bolo, ak to prirovnavas k menstruacii, tak to asi s mocom nema vela spolocneho....mozno je to nejaka hormonalna zalezitost...

tinki
8. apr 2013

@slniecko803 V prvom rade sa upokoj. Nepíšeš v akom množstve to je. Ak to bolo pár kvapiek, môže ísť o dočistenie. Nemala si predtým pohl.styk? Môže to byť čokoľvek. Treba to opísať podrobnejšie. Či to máš na nohavičkách, či to bolo len na papieri...či máš nejaké bolesti a tak podobne..

daduska2009
16. feb 2015

ahojte mame doma taky problem svokra zistila ze svokor krvaca z konecnika je to dost intimna tema tak svokor sa asi aj hambi o tom rozpravat aj pred nou a ani k doktorovi nechce ist je mozne ho nejako donutit ist sa dat vysetrit? alebo musi on chciet? dakujem za odpovede