Krvácení při ovulaci. Je to možné?

mscat
18. júl 2009

Je možné krvácet při ovulaci? 😕 🤐

mscat
autor
18. júl 2009

riana:jasné..doufám že zajtra už to pokračovat nebude 😝 a děkuju 😉
no naštvaný proto.že by mi po sto padesáté řekl,že mám ty prášky právě na upravu ms tak co zase řeším 🙂 takže ješte zkusím jednu tu várku těch prášku a pak tam kdyžtak naběhnu 😉

riana12
18. júl 2009

no apson by ti trebars skontroloval to krvacanie. alebo by ta aspon poucil, upokojil 😉

mscat
autor
18. júl 2009

🙂 on už mi to vysvětloval jak blbečkovi 😀 že si nemám měřit BT a že je důležité připravit sliznici protože byla velmi nízká,a důležité upravit cyklus a tak dále 😀

mscat
autor
19. júl 2009

dobré ránko...teda moc né dobré.tak je to mrchavec 😠 😠 ☹ ☹ tak zítra volám k dr.

zlata2
19. júl 2009

AHOJTE..chcem reagovat na to krvacanie v obdobi ovulacie, ja som to mala tiez a velmi som sa zlakla, ale prave vtedy pri tej krvavej ovulacii som otehotnela..skratka tvoje telo je tak nastavene ze uz si velmi zrela na mamickovstvo..tak sa prave vtedy o to pokuste a uvidis..mozno sa vam to podari,minuly rok sa mi to stalo znova,ale vtedy sme este neplanovali prirastok...takze nemyslim ze je to nutne chodit k lekarovi, inak ja mam i ine priznaky ovulacie ako tu uz pisali - mazlavy vytok, niekedy je aj hnedasty-krv,niekedy ciry alebo trosku nazltly..a neskutocne ma bolia prsia,rano ked vstanem si nesiem do kupelne...chi 😅

mscat
autor
19. júl 2009

zlata:ahojky.jsem ráda,že je to i možné krvácet při ovulaci 🙂 ale bohužel..mě se rozjela menstruace 😝 ☹ po 14ti dnech kdy jsem myslela že bude konečně ovu ☹ 😝 a minulá ms se dostavila po 12ti dnech tak nevím jak mi to dr chce spravit ☹

flyangel
19. júl 2009

Mscat...ahoj...fíííha takze znova mas mrchu? 😖 nuz ako som uz pisala aj ja som uz krvacala pri ovulke a aj dr mi to potvrdil...ale krvavu ovulku mavam asi 2krat do roka...ostatne ovu su s cirim vytokom,bolestami v podbrusku a bolestatmi prsnikov...ja som dnes dostala mrchu taktiez...ale ja zas na 29dc..takze u teba to nie je normalne mat ms uz po 14dc...musis s tym ist ku dr.nech ti vezme krv na hormonalny profil...musis mat riadne rozhadzane hormony... 😒

mscat
autor
19. júl 2009

ahoj fly:jojo mrchu a pořádnů..už mě to se.e!hrozně.zavinili to ty injekce.nevím jestli mi udělá ten hromonální profil...pořád mluví dokola jen o té proveře že to musím brát aby se upravila ms.ale jak to můžu brát když do 17dc ani nestihnu dojít a už krámuju zas 😝 zítra volám a musím tam zajít 😠