Krvavé oko a bolesť hlavy

saskiaaa
15. apr 2018

Mam problem mam krvave oko a bolest hlavy na lavej strane
Potrebujem vediet ci to niekto mal ci sa jedna len o cievku alebo o infarkt oka dakujem
Viem mam to riesit s lekarom ktoremu sa aj dufam aj dostaem

janinah
15. apr 2018

ak je vylúčený úraz,tak myslím,že máš zápal spojovky a potrebuješ liečbu,treba ísť na pohotovosť rovno na očnú..

tenerifka
15. apr 2018

@saskiaaa odkedy to mas?

zuzka1008
15. apr 2018

Manžel to občas trápi, je to velmi silná bolesť hlavy ale len určitej časti a úplne červené oko , vacsinou to prejde keď úplne vypne ,ostane ležať .. proste oddych

polovnicka92
15. apr 2018

Bolest hlavy moze byt z vysokeho tlaku tak isto prasknuta cievka v oku

ilostmyname
15. apr 2018

@polovnicka92 suhlasim. Vysoky tlak.

terka_123
15. apr 2018

Bezte s tym k lekarovi. Ja som sice nemala cervene oko, ale nemohla som s nim vobec hybat do stran, hrozna bolest..ukrutne bolesti hlavy cele mesiace a nakoniec z toho bol zapal ocneho nervu, velmi vazna diagnoza (aj ked na zaciatku mi lekari tvrdili, ze migrena)...mozu byt za tym aj vaznejsie veci, radsej rieste cim skor. A moze to byt glaukom (vysoky ocny tlak), ktory nenavratne poskodzuje ocny nerv..cize sup k lekarovi. Snad to nebude nic vazne, ale zrak mate len jeden, nepodcenujte to.

potvora1
15. apr 2018

@saskiaaa určite smer lekár a čím skôr tým lepšie... Ja som mala týždeň ukrutné bolesti hlavy, pravé oko červené a úplne slzavé... tiež som lekára odkladala a nakoniec som prekonala infekciu oka a veľmi vysoký očný tlak...po nasadení kvapiek sa cítim sto krát lepšie....s očami sa neoplatí zahrávať, zrak je len jeden...