Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krvavý výtok namiesto menštruácie

bejbytinks
29. júl 2016

Ahojte,chcem sa spýtať či niekto z vás nemal podobný problém...mávala som nepravidelnú menštruáciu,niekedy len raz za polroka ale posledný rok sa mi upravila a chodila v podstate každý mesiac... tak nejak každých 33-40 dní...minulú nedeľu som začala špiniť ako vždy tak som myslela že už prišla ale zostalo to len pri špinení až do dnes...najskôr to bol hnedočervený výtok a ostatné dni slabo červený skorej doružova...na vložke nemám ani kvapku krvi,všímam si to len na papieri alebo keď sa pozriem zrkadlom a len párkrát do dňa. Je to akoby obyčajný hlien s prímesou krvi. Počula som že ženy toto občas mávajú ale ja som to nemala nikdy a trvá to už 6 dní...čo si o tom myslíte? 😒

moni244
29. júl 2016

@bejbytinks čo si myslím radšej nenapíšem 😉 zaujala ma jedna vec, ako sa pozeráš zrkadlom?

bejbytinks
autor
29. júl 2016

Kľudne napíš,každý názor mi pomôže 🙂 ....stačí keď si položíš na zem to také menšie zrkadlo ktoré sa dá postaviť do akéhokoľvek uhla a pozrieš sa :D

moni244
29. júl 2016

@bejbytinks preboha a to naco robis? S tim zrkadlom? To az tak sa potrebujes kontrolovat a sledovat? Ked sa ti nieco nezda, zbehni k doktorovi

mawka
29. júl 2016
mawka
29. júl 2016

ako nechapem ani ja to zrkadlo. uzivas antikoncepciu? moze to byt z toho. moze to byt zo stresu, z barscoho alebo aj bez priciny.

moni244
29. júl 2016

@mawka vitaj 😀

mawka
29. júl 2016

@moni244 hello 😀

zuzka0605
29. júl 2016

podla mna menzes este len dostanes.toto mas spinenie pred menzes

charlie1980
29. júl 2016

@moni244 Moze to byt kludne zubarske zrkadielko. Poznas to, nie ?

@bejbytinks Hormonalna nerovnovaha.

puklica13
29. júl 2016

Zeny ja neverim..to uz fakt si tu niekto prdel robi😀 zomrem

klaudscha11
29. júl 2016

@puklica13 ja pevne dufam ze si robi srandu!!!

cerez
29. júl 2016

Máš nepravidelnú ms. 33 - 40 dní je dlhý cyklus. V tvojom prípade by som to riešila so ženským lekárom. Môže to byť hormonálna nerovnováha, cysta, štítna žľaza a pod. Tu ti ani jedna nedáme 100 % odpoveď.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli