Kto má permanentný make up obočia čiarkovou metódou?

chiaramonika
30. nov 2013

Caute kocky. Nemáte niektorá skúsenosti s permanentným make up-om obocia ciarkovou metódou ? Ako dlho sa to hojí, kolko to vydrží atd. ? Za odpovede poprípade rady ďakujem 🙂.

monkalm
30. nov 2013

no tak to by aj mňa zaujímalo 🙂

tenerifka
30. nov 2013

Neviem, ci je to to, co som videla pri mojej nedavnej navsteve Slovenska, ale videla som vela divecat a zien s akoby vytetovanym tenuckym obocim.
To je teraz slovenska moda?
Vyzeralo to strasne ☹

linda20111
30. nov 2013

Ahoj, ja mam tetovane obocie ale klasickou metodou, nie ciarkovanou. Hoji sa to v pohode velmi rychlo, je to nieco ako by si mala chrastu a ta ti odpadne do tyzdna spolu s nadbytocnou farbou. Je dolezite to natierat kremom/vazelinou aby to nepraskalo, nedavat na to vodu a tiez sa nevystavovat slnku kym je tam chrasta. Vydrzi dlho, ale cca kazde 3roky treba ist pretetovat znovu lebo farba vybledne. Ja myslim ze je to velmi dobra vec hlavne pre kocky ktore maju svoje obocie tenke, riedke alebo zvlastneho tvaru, pretoze kedze to robi kozmeticka, urobi to pekne rovnako a netreba sa trapit s ceruzkou pred zrkadlom. Ja to velmi chvalim.

monciky
30. nov 2013

ja ho mam uz 3x urobene, ale len teraz tou ciarkovou metodou a nikdy som nemohla lepsie urobit, obocko vyzera super, som velmi citliva, ale prezila som to tetovanie, lebo to nejde tak hlboko a farbu mi namiesali prirodzenu k vlasom alebo k ociam, mala som statsie na kocku, ktora sa tomu fakt rozumie, obocie mi vytvarovala a mam ho ako ked som bol pubertacka, predtym ako som si ho vytrhala a potom uz nedorastlo🙂
jedine co musim robit, ze si dofarbujem chlpky raz za cas, ale to nebolo tak viediet, ale vsetko vyzera prirodzene, po tetovani som to mala len trosku cervene, ziadny opuch, bolelo to trosku, ale v pohode a hlavne som si to nemala natierat, lebo tie mastne latky vypudzuju ten pigment...., ine je to pri oboci ktore je robee kopmlet a nie tetovane ciarkovou metodou, pri tom komplet treba natierat bud kalciovou mastou alebo dermazulenom....

lmwoman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saska.t
30. nov 2013

@monciky a kde ti to v BA robili?

adulka07
1. dec 2013

@chiaramonika aj ja mam uz 8 rokov ,sice nie ciarkovou ale klasickou metodou a som spokojna.A pubertiacka som si vytrhala na tenko a ked som si nechala dorast ,doradtlo to sem tam a musela som dokreslovat ceruzkou,.problem ked prsi,snezi a ides sa v lete kupat a potis sa....prvy krat som mala urobene dost na tenko,ale druhy krat mi to tetovala skusenejsia kozmeticka a ta mi urobyla prirodzenejsi a trosku hrubsi tvar s ktorym som spokojna...co sa tyka dlzky trvania ,vraj to je u kazdeho ine,kazdenu sa pigmenty inak udrzia,..niekomu 3 niekomu 5 rokov. ..ja osobne nelutujem.

evulienka26
1. dec 2013

aj ja mam tetovane klasickou metodou uz6r.a nelutujem.vzdy som mala riedke a tenke obocie a uz ma nebavilo stale ceruzkou dokreslovat tak som si povedala a dost a odvtedy mam pokoj.

hennyinnsbruck
1. dec 2013

Cirakova metoda je vhodna pre zeny ktore maju svoje obocie len ho treba,, dokraslit,,
Ja som si dala robit ciarkovou metodou v Ba minuly december, nevydrzalo. a bolo drahe.
U mna je ale problem ze ja som si ako nastrocna dala vytetovat obocie u normalneho tetovaka,bola som mlada a sprosta, co uz....a ja nemam ziadne chlpky,len uplne blond.

K veci::: pred mesiacom som bola v komarne si dat robit obocie tienovacou metodou,
Je robene rucne, nie strojom, metoda je setrnejsia k pokozke...
Za tyzden mi chrasticka odpadla. Kremuje sa bepanthenom. Ale prehanat sa nesmie.
A potrebne su tri korekcie.
Neviem odkial si, ale ak chces daj do googlu styler salon komarno, napis kocke tak nezavazne..
Ja som jej aj foto poslala kedze zijem v zahranici... je s nou super komunikacia.

lucikusik
1. dec 2013

Ja mám obočie urobené kombináciou výplne a čiarkovanej metódy. Keď mi to vybledne určite si to dám spraviť znovu. Ako dlho to vydrží je individuálne, závisí od typu pokožky, aj od množstva farby - mne kozmetička odhadovala cca 2 roky. Mám ryšavé vlasy a veľmi svetlú pokožku, a obočie veľmi svetlé nepravidelné. Farba obočia je k tomu dôkladne prispôsobená. Ja tetovanie obočia len odporúčam, ale Veľmi dôležité je vybrať si SKÚSENÚ kozmetičku a ak máš možnosť, tak vidieť naživo jej prácu. Možem Ti poslať foto ako som vyzerala hneď po tetovaní a ako teraz aj keď som nenalíčená. Napíš mi do IP. Každý, kto ma od tetovania odhováral ( vrátane manžela, naj kamošky aj kozmetičky, ku ktorej pravidelne chodím) mi to potom pochválili, že obočie je urobené veľmi pekne.

gretka2
1. dec 2013

Ja ho sice nemam, ale dala si to spravit moja svokra. Vyzera to celkom prirodzene. Mala ist povodne este raz, na "dotetovanie a pripadne korekcie", ale uz nesla, lebo to vyzera uplne OK. Hlavne si to daj urobit v nejakom spolahlivom salone.
NIKDY SI TO NEDAJ ROBIT TOU PLNOU METODOU ! - to je otrasne, strasne napadne a neprirodzene zostaruje to.
Hlavne by to malo byt robene prirodzenej farbe tvojho vlastneho obocia, prip.vlasov. Vyzera to otrasne, ked si da blondynka, alebo rysavka spravit cierne obocko. A hlavne abu tie jednotlive chlpky boli robene jemne, a v prirodzenej linii, nie ziadne obliciky "podla pohara". Kozmeticka by ti ho mala najprv nakreslit, ty sa pozries do zrkadla, popripade sa to skoriguje, (v nejlepsom pripade ta pofoti, ale to neviem ci niekto vobec robi) a az potom to vytetuje naostro.
Takze najlepsie urobene obocko je take, ktore si nikto nevsimne. Znie to divne, ale mal by byt vysledom katy, ked ti niekto povie " vyzeras lepsie, akurat neviem, cim to je" a nie "..si si dala tetovat obocie" ?
Hojenie u svokry trvalo asi tyzden, treba to mastit a je to.
Ja mam obocie tmave, nikdy som ho nemusela farbit, ale smerom von z tvare sa mei uz nejako skracuje, a nedorasta, tak uvazujem, ze si ho dam raz dorobit. A jasne, ze ciarkovamou metodou.

mathias2009
1. dec 2013

ja mam pernamentný make up obocia, horna aj spodna linka.... nie je to bolestive...velmi prirodzene to vyzera.... obocie vydrzi cca 3 roky viac nie ,ale hornu linku mam uz asi 6 rokov a stale je super.... spodnu mam asi pol roka a stale drzi tiez... obocko mam uz druhý krat urobene... nie nad to ako rano vstat a byz upravenea...dat len nejaký kremik a spiralu a hotovka... 🙂...urcite odporucam

sashabb
1. dec 2013

lmwoman ty maš kolko 60? lebo väčšiu sprostosť som ešte nečítala 🙄

Čiarkova metoda je uplne prirodzena, momentálne mám takto obočko urobené tiež, a NIKTO si to ani nevšimne, pokiaľ mu to sama nepoviem.
@chiaramonika choď do skupiny Maminky a tetovanie, tam sa určite dozvieš viac a hlavne skusenosti tých, ktoré to majú 😉

Inak 1x som mala klasické a vydržalo mi 8rokov, no vraj už menili zloženie farieb. Teraz vraj tak 2roky vydrží, no samozrejme záleží od pigmentu pokožky.
Ak sa rozhoduješ, určite neváhaj, len si dobre vyber ku komu pôjdeš. Ja som bola priamo v tetovacom, osobne by som kozmetičke nešla

kikass
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ddaruska
11. feb 2014

ahojte ja som bola pred par dnami si robit 3D tetovanie obocia a asi to tak vyzera ze mi tam nic neostane ,lebo uz sa mi zlupila chrasta, isla sama dole hojilo sa to pekne a rychlo ale vysledok je zly..je to normalne ze mi to vybledlo asi az o 75%..??kozmeticka mi povedala ze sa jej mam ukazat o 2 tyzdne lebo ona teraz s tym nic robit nemoze ... lenze ja mam robit teraz co chodit bez obocia??poraddte mi prosim ....

vejonka321
26. feb 2014

Daruska, poradim ti len tolko, ze veru musis pockat a byt trpezliva, lebo obocie sa moze najskorej pretetovat po uplnom vyhojeni , a to je 3-4 tyzdne. Ja by som ti odporucila, ze ked nemas takmer ziadne chlpky,metodu tienovanim,popripade chlpkovu,ale nahusto a malicko tmavsi odtien,aby ti bolo pekne vidno na pokozke, co ti bolo vlastne robene:D baby maju obavu, ci to nebude prilis tmave, ale nakoniec je to vzdy akorat, mam to odkusane. Ciarkovana metoda je pekna, ale tiez nesadne kazdemu.Dalsia moznost je hlbka vpichu do pokozky a pouzivane pigmenty a tiez typ pokozky atd.

monica123
3. apr 2014

Ahojte, PMU obocia vydrzi do cca 2 rokov a vyzera uplne prirodzene, pokial to robi odbornik..
- hoji sa 1 tyzden, nic hrozne...v Kosiciach na Stefanikovej 64 prizemie, vyhladajte si salon v googli

bmolko
23. okt 2014

zdravím, ja som si dala robiť včera čiarkovanou metodou, ako ste riešili prvé dni, ked je neprirodzene tmavé (ja som ani do roboty radšej nešla), síce to vraj o 50% zbledne, ale čo tie prvé dni?

nela1979
17. nov 2014

Ahojte, viete mi prosím poradiť, prípadne napísať kontakt /naj ak máte vlastnú skúsenosť/ na nejaký kozmetický salón v TN, ktorý robí tetovanie obočia čiarkovou metódou ? Ďakujem

taktika
17. nov 2014

pozri na internete tatéra Kami Casso a jeho prácu - úúúúžas: videla som live jeho byby čo tetoval a o týžden mám termín...je to nenormálne prirodzené!!!

karin19
28. jan 2015

Ahojte kočky 🙂
Prosím vás tiež mám záujem o tetovanie obočia čiarkovanou metódou, ale dosť sa toho bojím. Chcela by som sa spýtať, či nemáte nejakú dobrú skúsenosť v BA ? Mohli by ste mi niekoho skúseného doporučiť? 🙂 Ďakujem 🙂

zata2
1. feb 2015

nela1979 ja som rozmyslala ze pojdem do salonu janka pani ma malovala na svadbu a bola som s nou velmi spokojna ale tiez by som prijala nejake recenzie a na ine kozmeticky 🙂

meluela
1. feb 2015

a to vam vase obocie vytrhaju a namiesto toho vytetuju ciarku? alebo tam ziadne nemate? je to pre mna zahada fakt nechapem naco si to zeny robia ... videla som to iba tu par krat na fotke v albumoch a teda este horsie nez gelove nechty :D

taodvedla
1. feb 2015

Baby ja idem zajtra na tetovanie obocia ciiarkovanou metodou tak vam dam vediet ako to prebiehalo dufam ze budem spokojna 😊 idem do salonu Royal Beauty Ba

petra7777
1. feb 2015

dobrý tetter ti to urobí takto 🙂

reeplay79
2. feb 2015

Ahoj Petra7777 máš to krásne! Ja som mala asi tri krát posebe tetované klasickou metodou,teraz si chcem dať tetovať čiarkovou alebo soft,vieš mi dať kontakt na tvojho tettera?ďakujem 😉

alenka1111
2. feb 2015

@petra7777 kraaasne,mozem aj ja poprosit kontakt? Dakujem 🙂

banboon
6. feb 2015

Ahoj, chcem sa opytat. Mala som reakciu na farbu Refleotectyl( farba na obocie) , obocie mi napuchlo, supalo sa asi 4 mesiace. Potom som dala pausu s farbenim a vyskusal som inu farbu hennu a C- ehko a nic, no teraz sa rozhodujem na pernamentny make up( ciarkova 3D) len sa bojim reakcie, mate skusenost niekto prosim?

zuzana2803
14. feb 2015

Kočeny je to nadherné a prirodzene.....robim ho a nenašla som negatívne ohlasy 🙂 😉

adyna3
2. mar 2015

jas som bola teraz V Ba u Verobniky kocianovej na obočie čiarkovaním a odporúčam je to krásne prirozdené nik nezbadal žeby nebolo moje 🙂