Kto má zvýšenú funkciu štítnej žľazy?

1321987
21. jún 2022

Ahojte je tu niektorá ktorá má zvýšenú funkciu štítnej žľazy

unicornlady
21. jún 2022

Ja som mala, zvýšenú autoimunitnú formu, Graves-Basedov typ.
Po cca necelých dvoch rokov už musela ísť von, lebo veľmi zle mi bývalo, stále mi to skákalo hore dole...

joesvk
21. jún 2022

Mala som pár mesiacov po pôrode. Potom sa to prehuplo do zníženej funkcie. Veľmi si môžeš pomôcť stravou. Kukni si na nete, strava pri hyperthyreóze . Vylúčiť mliečne výrobky, pridať veľa listovej zeleniny atď...

riskoh
21. jún 2022

Ja mám hypertyreozu

7lenka11
21. jún 2022

ja som mala, liečila som sa vyše 10 rokov, teraz som bez liekov.. nebola som ani na operácii.. pomohli mi v národnom endokrinologickom ústave v Ľubochni

zuzka565
21. jún 2022

@7lenka11 môžem sa ťa prosím opýtať ako ti pomohli? Ďakujem.

1321987
autor
21. jún 2022

@7lenka11 aj ja mám.dlho štítnu žľazu

7lenka11
21. jún 2022

@zuzka565 nastavili mi liečbu, ktorá zabrala (kombinácia rôznych liekov) a po pár rokoch mi vysadili lieky - paradoxne, keď som sa snažila otehotnieť.. sledovali, ako telo zareaguje a či sa niečo zmení.. už druhý rok som bez liečby a v stabilizovanom stave.. štítna je stále súčasťou mňa, nemusela som ísť na operáciu 🙂

zuzka565
21. jún 2022

@7lenka11 lebo ja sa už liečim na štítnu 9rokov. Ako teraz klop,klop sa držím. Chodím k jednej dobre liecitelke. Ona mi dopĺňa iba vitamíny ktoré mi chýbajú a plus mi dáva svoje bylinkové kvapky,čaje. Mne tiež chceli vyberať štítnu ale ja nie som za to. Ja si už lieky dakujem podľa seba ako sa cítim. Keď mi naposledy vypukla štítna tak mi dr dala 3x1tbl thyrozolu. Ja som si dávala iba jednu aj to iba ráno polku a večer polku a dostala som sa z toho a dosť rýchlo. Klop,klop.