Ktorá z vás má 3D mihalnice?

tilly
13. jan 2012

mate niekto? na co si dat pozor? lebo pohybuju sa v cenach od 25-150€ co mi pride dost velky rozdiel, tym padom bude zrejme aj rozdiel v kvalite, co poradite?

aniratak696
22. feb 2012

ahoj ja ich mam a platila som za nove 30€ a mam ich len par týždnov 😉

lolita79
10. apr 2012

Ahojte, ak Vám môžem poradiť, vyberajte si podľa odporúčania. Ja som veľmi spokojná s odbornou prácou a kvalitou svojich mihálnic a cenovo sú dostupné pre všetky ženy. Nie vždy platí, že najdrahšie sú aj najlepšie.Buďme krásne a spokojné 🙂

kikina26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniratak696
28. máj 2012

http://sluzby.bazos.sk/inzerat/15179399/3D-Miha...

ja chodím k tejto a som spokojna mam uz od nej tri krát mihalnice(nove + doplnanie) a super...dokonca som bola dva krat u inych kočiek a to sa nedalo porovnat platila som sice za dorabku 15€ ale otrasne čosi...takze som ostala verná táničke a oplatí sa mi otočiť do ba...

katecameron
28. máj 2012

ja mam od narodenia 😀 genetika

tilly
autor
31. máj 2012

ja som bola vcera v BA vo vrakuni a som spokojna, bolo to na zlavadna, cize to vyslo nejakych 20€... nie su vobec velke a neprirodzene, su uplne v pohodke, hlavne sa nemusim denne malovat, co neznasam 😀

miskadusko
4. jún 2012

@tilly viem že ich máš nové ale prosím ťa ako často to vychádza na doplnovanie, či je to dosť individuílne ? chcela by som ich- a teba kolko víde každá jedna doplnovačka ? díky

tilly
autor
4. jún 2012

@miskadusko vraj tak za mesiac to treba obnovit a kolko to vyjde neviem

miskadusko
4. jún 2012

@tilly ok, díky 🙂

lubka696
28. jún 2012

Milé kočky, optymálna cena je 30,--70,-, záleží aj ako husto vám mihalnice aplikujú a či vám ich aplikujú spravne,či je dodržaný presný postup aplikácie, ja osobne mihalnice robím a bola som na jednej alikácií po ktorej mi zlou aplikáciou vypadali moje mihalnice,odporúčam si salón overiť,alebo navšťíviť po odporúčaní znamich...ak by ste mali niake otázky ohladom aplikacie kludne vam poradim pre a proti 🙂

tbvizaz
2. aug 2012

moj nazor je ,že nieje zlato čo sa bliští ,mala som klientku ktora mi dosla velmi uplakana aby som jej zachranila co sa da ,no pravdu vam poviem mala to katastrofalne same hrcky na mihalniciach,polepene no katastrfoa 😨 a to jej robila v salone kde su uz niekolko rocne certifikovane kozmeticky!!!!a za 65 eur
ja ich tiez robim za 25 eur ,a zatial mam len same dobre ohlasy...takze nemusíto byt len o peniazoch ale ako lubka969 písala treba si vsetko overit .... 😉

miskadusko
2. aug 2012

@tbvizaz škoda že si tak daleko lebo u nás to robia za 50 eur, a to sa mi zdá dosť ! 😠

tbvizaz
2. aug 2012

a kde byvas???no asi dost daleko predpokladam!!!!
no je to urcite vela ,uz nevedia co zato pytat... 🙄

aniratak696
14. aug 2012

tak ja ich mam uz vyse pol roka a som spokojna a je fakt ze som vyskusala viacej bab ale nie kazda to vie robit tak ako ma a aby to aj tak vydrzalo...nejemen by mali vydrzat tie 3tyzdne a ceny ktore si baby pytaju su neskutocne pritom viem ze naklady su neni az take horibilne...ja teraz chodim cca 3-4tyzdne za 20€ dorabka, v ba som bola tiez spokojna len mi to nevychadza s cestovanim a chodila som cca 4-5tyzdnov a cena 30€ ale mozem len a len odporucat obe kocky...

isabellaa
14. aug 2012

ahojte, a co Levice, nepoznate nejaku overenu a ste spokojne?

jaruska6
14. aug 2012

Kočky poznáte niekoho seriózneho, odskúšaného z Piešťan?Ďakujem 🙂

aniratak696
17. aug 2012

@jaruska6 ahoj v PN neviem ale na MY ak by si chcela tak poznam 😉

diorka
21. aug 2012

Baby, tak u nas to robia len dve kocky a cenu ma jedna 100 EUR a druha 80 EUR, v porovnani, co tu pisete je to riadna palka 😒

emanka
22. aug 2012

Ahojte, neviete o niekom overenom v Trenčíne? Prípadne v Dubnici. Ďakujem 🙂

jaruska6
24. aug 2012

@aniratak696 Na Myjave Ďakujem, skôr ešte možno Trenčín. 🙂

kosta123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosta123
11. okt 2012

Moje očko momentálne 🙂

isabellaa
14. okt 2012

a co tie Levice, nerobi ich niekto, koho odporucate?

tanitta
14. okt 2012

ja som platila co 1ks mihalnice to 1euro .... no co vam poviem.... vidrzalo mi to 4dni 😝 😝 sak nemozem spat len nachrbate 😅 ... a nechapem ako vam to moze vidrzat "niekolko tyzdnov" ako sa vlastne o to starate ci ako to nazvat.. ci davate specialny pozor a pod.... inak tomu nerozumiem...

kosta123
19. okt 2012

@tanitta - uff tak veľa € ??? ja odpadnem. ja ich mám normálne mesiac ,proste na ten 4 t si ich dám dorobiť.a spím normálne ako doteraz,sem -tam mi malá buchne aj do oka,umývam ich,češem - proste NO PROBLÉM 😉
Kde si si to dala robiť? normálne v nejakom certifikovanom salone?? to by som inak išla reklamovať.
Dnes som robila jednu kočku kuk foto

tesoro
20. okt 2012

Baby potrebujem kvalitku za normalnu cenu a dlhodobo. Doporucte mi pls niekoho v Bratislave, popr. Kvetoslavov okolie max Samorin.

Dakujem

poleva
20. okt 2012

poprosím odporúčanie na košice

lussy74
28. okt 2012

no ja ich mam mesiac a mam polovicu mihalnic svoj..vonku..som bezradna ..dufam že mi dorastu .lebo neviem...mala som same hrčky zlepene spolu aj niekolko mihalnic moj....neviem či to mam reklamovať ale čo mam robiť :(

jaja28
28. okt 2012

ja mam asi 5 mesiacov, prvý mesiac to bola katastrofa vobec som si nevedela zvyknut, teraz super, len mam kazde 3 tyzdne doplnania, lebo sa mi velmi rychlo menia mihalnice - moje myslim 😉 , ale inac su super, len je potrebny cas na zvyknutie...... 🙂

kosta123
28. okt 2012

@lussy74 - no ked ich máš mesiac to je asi neskoro reklamovat,,,po mesiaci sa chodí na dorábku. a mihalnice dorastú neboj,,,bud si ich daj dorobiť,alebo nech ti ich odstránia.