Ktoré magnézium je najlepšie?

21. aug 2022

Ahojte
Aké je najlepšie voľnopredajné magnezium, ktoré ma vysoký obsah horčíka a aj dobrú vstebateľnost? Som na rizikovom tehu s tvrdnutim brucha a lekár odporučil magnezium 3x3 tablety. S ktorým magneziom ste spokojne? Ďakujem

karem21
21. aug 2022

Magnerot

dzulli1980
21. aug 2022

Magnéziové tablety od Galvex.

julish
21. aug 2022

Organické zlúčeniny magnezia

luccija
21. aug 2022

To Ti uz mohol predpisat Magnosolv
Ak bez predpisu vraj Magnerot sesternica je lekarnicka rozpravala som s nou o mg

jaskolka
21. aug 2022

Ja som brala magnézium lactas, taka biela široká fľaša s modrou etiketou, asi od Galvexu.
Zabralo vždy rýchlo, do 10 minút,a cenovo bolo veľmi dostupné.

e1i
21. aug 2022

@dzulli1980
@jaskolka tiež ho beriem a moja dr povedala ze to je jedno aké. A mm farmaceut teda ide aj cestou lepsej cenovej dostupnosti a to od galvexu ma aj inu formu a fajn vstrebatelnost.

ankasek
21. aug 2022

Na Slovensku žiadne. Obsahuje nula nula nič. Objednaj zo zahraničia

nevenka
21. aug 2022

Treba pozerat na obsah cisteho horcika v tablete a najst si, kolko je davka pre tehotne a dolezita je aj vstebatelnost danej zluceniny.
Zo vsetkeho ma prehanalo a efekt napriklad na vysoky tlak, ziadny. Ako beriem v dalsom tehotenstve od Gym Beam Chelated Magnesium 3 tobolky denne, neprehana ma a tlak v norme.

marseillefan
21. aug 2022

Ak hľadáš liek, tak orátové magnézium.(magnerot)
Ak hľadáš výživový doplnok, tak chelátové magnézium: Toto si kupujeme my: https://www.namaximum.sk/kategoria/vitaminy-min...
Vyhýbaj sa oxidu horčíka, ten ťa len preženie.

isis234
21. aug 2022

Objednávam zo zdravého sveta.... takmer všetky vitamíny a mám s nimi výborné výsledky. Prečítaj,,, je tam i poradňa.. lekárka má labáky... https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalne-magnezium

janka1011
21. aug 2022

Galvex

zuzi364
21. aug 2022

Magnerot

ailiba
21. aug 2022

Magnerot je vyborny, pokial nemas intoleranciu,
alebo alergiu na laktozu.

karima512
Včera o 09:06

ja mam na laktozu, kupujem si od vitariana sunday natural bezlaktozy a lepku je

autor
Včera o 11:33

@karima512 ďakujem pekne 🙂 uz som dávno porodila a najlepšie mi zaberalo magnezium od Galvexu 🙂 za pár korún