Ktoré vitamíny možno kombinovať s fraxiparinom?

mou222
4. aug 2019

Zdravim ,mám nohu skrz priehlavku v sadre .Užívam fraxiparine. Nemáte niekto skúsenosť s vitamínmi a kombináciou fraxiparinu ? Veľa voľnopredajných liekov sa neodporúča na fraxi ,na kosti sú najlepšie K2 v kombinácii s D3 a magnézium .Neviem sa však nikde dočítať či je to v poriadku užívať to spolu s fraxiparinom.Dakujem

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mou222
autor
4. aug 2019

@peter952 Vždy ,keď som tu žiadala o radu ,našli sa ludia ,ktorí pracujú v zdravotníctve,čo mi ochotne pomohli 🙂 . Fraxiparine sa dáva takmer pri každej frakture ako prevencia embólie . Už aj deťom ,nič nezvyčajné podľa mňa 🙂

mou222
autor
4. aug 2019

Taktiež si to aplikujú aj tehotné mamičky .Stále lepšie fraxi ,ktorý nejde cez zazivaci trakt ,ale formou injekcie do brucha .Je veľa faktorov ,ktoré ho robia účinnejšim ako ostatné v tomto zaradení ...práve naopak má najmenej nežiaducich účinkov .Nech sa paci : http://www.prepacienta.sk/liek-flexiparin/

magdus214
4. aug 2019

@mou222 ahoj fraxiparin nemá interakcie s doplnkami stravy ale s nesteroidnymi analgetikami/antiflogistikami typu ibuprofen, naproxen, kyselina acetylsalicylova , tie doplnky na kosti ktoré si vymenovala si môžeš dať , tak bud kľudna,,

magdus214
4. aug 2019

@peter952 ty prosím tá netrep hlúposti , liek nepatrí do skupiny statinov ..

mou222
autor
4. aug 2019

O analgetikách viem ,že len Paralen a panadol novum .Niekde som videla diskusiu ,kde lekár neodporúča K2 a D3 .Ďakujem pekne za odpoveď ,pán je troska dezinformovany 😀

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magdus214
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magdus214
4. aug 2019

@peter952 čakám na vašu odpoved akú vy máte 🙂 myslím že tak učňovku s konšpiračnými teóriami 😂😂

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magdus214
4. aug 2019

@peter952 ste vtipný 😂😂 pekný deň 🙂 a doštudujte si fakty , “ľudovo “ si akurát tak ľudovky spievajte ,

ktochytavzite
4. aug 2019

@peter952 preco so nedoveryhodny uzivatel MK?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
4. aug 2019

Pri panovi petrovi mi staci toto 😂 to su tie vysoke skoly zivota a mudr titul z googlu. Farmapriemyslu sa to nepaci 😂😂😂 boze ori tychto ludoch sa pytam, preco nie je internet o nieco viac spoplatneny

janinah
4. aug 2019

o chvíľu tu alebo cez IP začne peter núkať zaručene bio náhrady fraxiparínu.....

queen_mary
4. aug 2019

@janinah alebo savo.. 😂

janinah
4. aug 2019

ak si mladá cca do 50tky osoba a inak zdravá,tak nijaké doplnky nepotrebuješ,fraxík samozrejme áno...nie som laik

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
4. aug 2019

@peter952 farmalobby na cele so sorosom nas chce vsetkych zabit. Ocipovat. Iluminati a ich new world order. Zidojastery. Co este? Pomoz mi. Vyzera, ze to mas nastudovane 😂

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
4. aug 2019

@peter952?? Kolko ma tvoja mama rokov? Ak mate problém s lekarom, najdite si noveho. A nestazujte sa na strasnu farmalobby 🙄

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
4. aug 2019

@peter952 ocividne je chora a tie lieky potrebuje. Ved viete co? skuste ju nechat bez liekov a bez kontorroly lekarov, skuste jej nieco naordinovat sam, ze co to spravi, ked ste taky mudry a viete viac ako lekari.

Dajte potom vediet.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
4. aug 2019

@peter952 sorry, nechce sa mi to citat. Citaj menej alternatívy, bude ti lepsie.

mou222
autor
4. aug 2019

@janinah mam 28 r...nenapomahaju vitamíny pri regenerácii kosti pravidelným užívaním ? Ďakujem za reakciu 🙂