Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý gynekológ ma vyšetrí i napriek tomu, že žijem v zahraničí?

nika006
18. aug 2014

Baby viete mi prosim poradit nejakeho gynekologa aj sukromnika čo by ma zobral zo zahranicnou eú zdravotnou kartou.Som rodena trnavcanka ale zijem rok v zahranici a idem na Svk na dovolenku do Trnavy nechcem ist k nikomu jedine som pocula chvaly na dr.Rešetu uz ma ambulanciu mimo nemocnice.Alebo z Bratislavy,v Hlohovci som pocula o nejakej odbornicke.Totizto bude treti mesiac co nemam menstruaciu a mam neprijemne bolesti prsia,brucho;podbrusko,vajecniky az do laveho boku mi to smeruje,unavena stale,teraz 5 dni spinim trosku a nic stale mam pocit ako by som mala dostat ale toto uz pretrvava 3 ti mesiac som z toho zufala..Dufam ze nic vazne to nebude 😲 Dakujem za radicky..Potrebujem ochotneho dr.co ma zoberie..

serpentino
18. aug 2014

@nika006 Jasne priznaky,ze si tehotna 🙂 🙂

pribinak
18. aug 2014

Na priamu platbu hociktorý

vefi89
18. aug 2014

@nika006 treba zobrať telefón a pýtať sa 😉

ivec16
18. aug 2014

@nika006 skus obvolat nejakych, teoreticky by to nemal byt problem s EU kartickou... skor je problem v tom, ze dobri gynekologovia su vacsinou plny a neberu uz nove pacientky bez ohladu na to kde su poistene... ale teoreticky mozes skusit sukromne kliniky ako Medisimo, Koch

donna11
18. aug 2014

@nika006 treba sa poobzerat po sukromnikoch, ti ta urcite zoberu za poplatok..tazko radit,co to moze byt,je toho vela na vyber..dr ti to po prehliadke presne povie..sprav si test,ci nebudes tehu (ten si uz mala mat davno hotovy,pokial si ho nerobila) 🙂

nika006
autor
18. aug 2014

Tehu testy som si robila 4 a negativ..dobre skusim obvolat len som chcela aspon nejake konkretne mena ktory neodflaknu svoju pracu ja mam smolu na lekarov 😠 kazdopadne dakujem 😉

nefertiti
18. aug 2014

@nika006 skus zavolat do Procare BA, robia jednorazovky, niekoho ti odporucia a povedia a j cenu, su sukromni....

bajana
18. aug 2014

http://www.lekar.sk/ skus tu vyhladavanie aj s hodnotenim...ale priprav sa na priamu platbu, kedze nemas poistenie na SVK a nejedna sa o akutny stav (pohotovost)
@nika006

miskoskulko
18. aug 2014

MUDr. Janek v Bratislave...Gyncentrum...pripadne MUDr. Redecha,obaja tam robia...je to na skok od Auparku...

kiki68
18. aug 2014

procare v BA na EU karticky neberu,ani to neskusajte, natahovala som sa s nimi a nic z toho. Ale normalne v nemocke musia osetrit na EU karticku,lebo im bezne chodia pacienti zo zahranicia, tiez ak budes nieco platit,tak dat to preplatit svojej zdravot. poistovni v tom state,kde si poistena. A riesila by som to ako pohotovost, staci sa dohodnut s lekarom,ze islo o akutny stav,ked sa pacientovi pohorsilo a prisli bolesti. Tiez si treba vybavit ten formular u poistovne v danej krajine,kde si poistena,lebo ako obcan SK mas pravo chodit k lekarovi v krajine,kde mas obcianstvo bez nejakej priamej platby. Len toto treba riesit vopred.

serpentino
18. aug 2014

@nika006 Mne dokonca brali krv na zistenie ci som tehotna v ISCARE a hovorili,ze nie som a uz som bola 2 mesiace tehotna...takze aj testy mozu klamat,ved uvidis

nika006
autor
18. aug 2014

Uvidim no..Viem ze budem platit ale prvorade je zdravie ako peniaze..snad to vsetko dobre dopadne..rozhodla som sa pre Ba uz len poobvolavat..diky baby za tipy..

mata128
18. aug 2014

@nika006 Trnava doktor Novak....nedam na neho dopustit

natalienka12
18. aug 2014

@nika006 Zbytočne nerob paniku, ale ani nečakaj. Na priamu platbu ťa vezme ktorýkoľvek, aj tak bude treba urobiť cytologické vyšetrenie podľa toho, čo opisuješ, takže to máš jedno, kto to urobí. A samozrejme sono a odbery. Bez toho ti žiadny lekár nepovie diagnózu, takže počítaj s tým, že to nebude jedno vyšetrenie. A ak nie si zdravotne poistená na Slovensku, na európsky preukaz ťa neošetria, iba na priamu platbu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli