Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý gynekológ ma vyšetrí jednorázovo?

lentaschusterova
21. aug 2015

Ahojte...mám na Vás milé žienky otázočku som tú nová tak neviem kde mám začať novú diskusiu....Tak a už rovno na pointu ....Prosím Vás viete o nejakom gynekológovi ktorý by ma vzal na jednorázové vyšetrenie...pretože ja mám kartu v Malackách a nechcem sadať preradiť nakoľko ja som v RS okolí iba do septembra max. októbra kým sa mamine neskončí brigáda (dávam pozor na mladšiu sestru nakoľko nemá prikom byť). Lebo ja som bola u pána Bornaya ale jeho "milá" pani sestrička má odbila tým že bez karty ma nevezme ani jeden ale ja som na to volala svojmu do Malaciek a ten mi povedal že ma vezmú v takom prípade na jednorázové vyšetrenie ale že si zaplatím (to mi neprekáža) ....Ja by som šla kľudne aj do Malaciek ale nakoľko zatiaľ priateľ všetko prerába sa tam nedá ani s malou dcérkou a aj sestrou (ktorú by som musela so sebou vziať) prespať...proste asi chápete v prašnom prostredí deti nenechám ...Ďakujem za každú radu... 🙂

miculienka
21. aug 2015

A co gyn pohotovost ? Tam musia vysetrit kazdeho, alebo zajdi este k dr bachnakovej, tam mozno

lentaschusterova
autor
21. aug 2015

gyn.pohotovosť ?to je kde v RS?...🙂 nepoznám to už tu takto...🙂

monicm
21. aug 2015

@lentaschusterova Neviem, kde je v RS, ale skús si zavolať do nemocnice na gynekologické oddelenie.

lentaschusterova
autor
21. aug 2015

Ďakujem...🙂

miculienka
21. aug 2015

Predpokladam ze v pavilone kde je aj porodnica gynekologia by mali mat aj pohotovostneho lekara niekde dole na prizemi, tam by som skusila hladat pomoc

lentaschusterova
autor
27. aug 2015

@miculienka skúsim tam teda zajtra zájsť ...pretože fakt som každého gyn. obvolala ale nikto ma nechce jednorázovo vyšetriť vraj musím byť pacientka ... 😖

miculienka
27. aug 2015

@lentaschusterova treba teda skusit pohotovost ak by nebola na gynde, tak ist na normalnu aj so zenskym problemom, aj sestra tak bola ked mala silne krvacanie a bol vikend akurat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli