Ktorý kolagén mi odporúčate?

lenuska9999
16. nov 2020

Ahoj žienky. Chcem začať užívať kolagén hlavne kvôli pleti, vlasom a kĺbom. No na trhu je ich momentálne tak strašne veľa a neviem sa rozhodnúť. Vedeli by ste mi poradiť, ktorý ? Či hovädzí , či rybací? Nejakú konkrétnu značku? Za prijateľnú cenu samozrejme. Plus by som ocenila,keby ste mi sem napísali vaše skúsenosti. Čo sa zmenilo užívaním kolagénu..

lucia8259
17. feb 2022

ja uzivam uz roky INCA collagen a som nadmieru spokojna. Pomohol mi nielen na plet, ale hlavne klby a regeneraciu po sekcii a v obdobi dojcenia. Davala som ho aj psikovi na dysplaziu a doslova ju to postavilo na nohy. Hladala som kvalitu a nieco co je naozaj cisty kolagen a nie ochutene drinky.

ninah1486
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beahavala
16. mar 2022

@ninah1486 ja som ho dostala od kamosky v balicku kozmetiky, este som ho ale nezacala pouzivat, som zvedava aky bude mat vysledok

apfa
16. máj 2023

Vybrat si treba urcite morsky kolagen.Ja uzivam collagen alpha od auromedy.Je prirodny s prichutou,,nie je sladky a bez umelych prisad.Vlasy mam leskle,,dokonca rastu aj nove.Plet je pruznejsia a hladsia.Je to viditelna zmena.To mam 50rokov.

karima512
20. nov 2023

ja teraz skusam balik produktov od sunday natural, druhy mesiac a zatial vidim ze nechty sa mi menej stiepia a plet je taka rozjesnenejsia, mam to od vitariana,obsahuje toto
SPERMIDÍN - Extrakt z pšeničných klíčkov 3 mg spermidínu
Resveratrol - liposomálny
Vitamín D3 + K2 MK7 20 000 IU + 200 µg All-Trans, 120 kapsúl