Ktorý kolagén si mám vybrať?

marguay
20. nov 2020

Ahojte, pytam sa hlavne zien, co uz vyskusali viac druhov a vedia poradit z praxe. Mam pred 40 a chcem zacat uzivat kolagen hlavne kvoli mladistvemu vzhladu, kedze problemy s pohybovym aparatom velke nemam. Robila som si prieskum a z rybieho mi vysiel najlepsie Inca, z hovadzieho Oslo skin lab. Hladala som len ciste, kedze budem dojcit, aby boli pre mna vhodne. U rybieho mi vadi pachut, u hovadzieho ze je horsie stravitelny. Neviem ktory vybrat

marcellka32
20. nov 2020

Ja pijem rejuvenated

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marguay
autor
20. nov 2020

@iiika prave som videla to video....

marcellka32
20. nov 2020

@iiika možné to je..ale ja vidím výsledky na svojej pleti.. každý nech sa rozhodne ako chce

via88
20. nov 2020

Bukovskemu nic nie je dobre, ja som pila potravinarsku zelatinu rozrobenu vo vode a nove vlasy mi vyrastli a kopec zien si to chvalilo...

katuska19
20. nov 2020

Ahoj, mna u tychto 2 veru neoslovilo zlozenie. odporucam si precitat nieco si 100% prirodnom collagene od Duolife, ktory obsahuje okrem morského collagenu, kys.hyaluronovej, aj acerolu cize hned mas aj vitamin C, tympadom sa ti ovela lepsie vstrebava. Je tam praslicka, bambus, mango a navyse aj celkom dobre chuti na rozdiel od ostatnych. Skladuje sa v chladnicke, nie su tam ziadne konzervanty ani chemia.

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marguay
autor
20. nov 2020

Citam si o tom uz nejaky cas a stale sa neviem rozhodnut ktory a ci vobec nejaky. Kazdopadne ohladne pridanych hoc aj prospesnych latok som sa docitala, ze mozu blokovat vstrebavanie kolagenu a C vitamin a ine sa maju uzivat samostatne. Preto som sa zamerala hlavne na tie ciste. Len na jednej strane sa tvrdi, ze na plet a vlasy je lepsi hovadzi, na druhej, ze rybaci, takze aj tak nie som mudrejsia.

mirki11
2. máj 2021

@marguay Ahoj, dostal sa mi do ruk vynimocny tekuty kolagen, ktory okrem zdravotnej stranky ma aj vynikajuce vizualne efekty - vyhladene vrasky, odstranene pigmentove skrvny, minimalizovane kruhy pod ocami, rozziarena plet. Ak by ste chceli viac informacii, som Vam k dispozicii.

pamut
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
27rita27
5. okt 2021

@mirki11 mozem poproait o nazov

iniska
5. okt 2021

@mirki11 prosím názov kolagénu

mirki11
6. okt 2021
mirki11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petissiene
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia8181
9. okt 2022

@mirki11 ako sa vola colagen?☺️

mirki11
10. okt 2022

@mia8181 firma modere

petulela
19. dec 2022

@marguay chcem sa opýtať, že či ste nejaký vyskúšali a ak áno, či pomohol a aký typ ste si vybrali? Ďakujem

marguay
autor
19. dec 2022

@petulela ano mam od nature finest na vlasy a nechty a teda mne sa zdalo ze plet bola krajsia. Ked som sa u kadernicky videla v zrkadle sa mi zdalo ze nejako dobre vyzeram a nebola som ani nalicena nic ine som nemenila takze mohlo to byt tym. Potom som mala pauzu a teraz zase uzivam