Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý make up je najlepší?

katkasofka
21. nov 2014

dievcata ake znacky makeupov pouzivate ktorý je najlepsi?ktorý vam najviac vyhovuje?

klauduska
21. nov 2014

mne jednoznačne make-up od mary kay, super kryje,keď to porovnám s ostatnými....omnoho väčšie krytie...mala som viaceré,ale tento mi najlepšie vyhovuje

precudziedeti
21. nov 2014

Dcéra robí vizážistku a pracujea j s Mary Kay. Odkedy som začala používať tieto výrobky, som veľmi spokojná a hlavne je to vidieť aj na pleti a hlavne mala som problém niečo nájsť na svoju veľmi citlivú a suchú pleť.
V prvom momente som aj váhala, lebo predsa je to drahšie ako tie klasiky v drogiške. No neľutujem, nakoľko síce dá o niečo viac eury, no vydrží mi to dlho, lebo sa fakt toho dáva veľmi máličko.

sense
21. nov 2014

indefectible L oreal, cenovo dostupny, super krytie, nerobi masku, a neotlaca sa. vydrzi dlho.....z tych drahsich clinique - even better alebo Lancome - miracle teint

kazdej pleti vyhovuje ale nieco ine a kazdej zene vyhovuje tiez ine ci uz cenou alebo kvalitou, ci krytim....a aj vekom

barbora59
21. nov 2014

Estee Lauder Double Wear Maximum Cover

iskricka55
21. nov 2014

Zeby loreal ?

kokorunecka
21. nov 2014

Záleží od veku, typu pleti, stavu pleti...
Ja mám pleť zmiešanú a vyhovuje mi Calvin Klein zmatňujúci.
Ale pekne mi sedel aj od L´oréal Mat Magique, Vichy Dermablend, Bourjois 123 Perfect.
A vyskúšala som ich asi milión a na kopu si už ani nepamätám 😀

namornicka
21. nov 2014

Lancome- teint miracle

erika8000
21. nov 2014

Chanel a MaxFactor Lasting Performance (obidva maju super krycie schopnosti a sú zmatnujúce.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusi24
21. nov 2014

Mary kay. ja som tiež veladruhou vyskušala ale ten prekrije všetko čo má

aimable
21. nov 2014

Lancôme - Teint Miracle - jemnejsie krytie a Estée Lauder - Double wear - silnejsie krytie , jednoznacne najlepsie co som kedy mala, nedrazdia, a to mam naozaj velmi velmi citlivu plet. Pouzivam tieto znacky uz par rokov a zatial max spokojnost aj s vydrzou pocas dna aj s tym, ze mi balenia dlho vydrzia.

mata95
21. nov 2014

ja už roky použivam obyčajny miss sporty stoji okolo 4€ a je premna najlepši aky som vyskušala, za tie roky som sem tam skusila aj všeliake ine no na môj ksicht neboli vhodne....

timca55
24. nov 2014

pre mna je najlepši ziadny , rano vstanem , sa umyjem dam si len krem aby som nemala suchu plet a mozem ist do sveta

janusik45
4. jan 2020

@kokorunecka CK ma makeup?:D

kokorunecka
4. jan 2020

@janusik45 Netuším či sa dá ešte dostať,ale takto vyzeral a objednávala som ho v tej dobe zo strawberry :

Tu začni písať odpoveď...

Odošli