Kurie oko na päte

22. máj 2021

Uz dlhodobejsie riesim kurie oko na pate. Dvakrat som s tym bola na chirurgii, pomohlo len na kratko. Aktualne si tyzden lepim salycilove naplaste. Nikto v mojom okoli s tym nema skusenost, tak neviem posudit ci je to bezny priebeh liecby. Miesto mi zbelelo a od vcera je velmi bolestive na dotyk. Dnes uz nemozem na nohu vobec stupit, tak ma to boli. Mam len vydrzat lebo je to normalny priebeh, ihned vysadit naplaste alebo v pondelok zas utekat na chirurgiu? Dakujem za skusenosti

sisa_s
22. máj 2021

Ma to takto byt, v pribalovom letaku to nemas popisane? Nalepka brani pristupu vzduchu, koza sa zmakcuje a odluci, treba vydrzat, aj ked na pate je to blba lokalita, mna to na chodidle az tak nebolelo

sarpej555
22. máj 2021

Napíš mi správu ja som to teraz tiež mala a tiež som skončila z tym na chirurgii

autor
22. máj 2021

@sisa_s to, ze sa koza zmakci tam napisane mam. Len som nevedela co to znamena v praxi 🙂 tak uz len vydrzat, snad to prestane boliet co najskor. Tebe naplaste zabrali po kolkych dnoch? Dakujem

maminkadeticiek
22. máj 2021

Normalne chod na kozne,najlepske na kliniku ti to odstrania laserkm a mas pokoj.Dohojovanie je trochu bolestive ale budes mat pokoj.

basska_b
22. máj 2021

Mne to tiež zbelelo, ako keby to bolo vo vode namočene. Prišla vtedy ulava od bolesti. A potom buď to zmizlo, alebo jedno normálne vypadlo von. Bola taká diera v koži 😀

sisa_s
22. máj 2021

Po 2tyzdnoch asi to odpadlo, predtym biele to bolo 🙂