Kvalitný krém a make up

katarina40
8. mar 2018

Ahojte zienky poradte mi prosim vas aky krem si mam kupit na jazvy ktore mi ostali po akne ;((nevyzera to vobec pekne tvar sa mi uz celkom zahojila ale toto ostalo bohuzial a nejaky kvalitny make up kludne aj drahsi ved predsa kazda chceme byt pekna no nie?.😁kazdu radu od vas ocenim dakujem😊

swwan
8. mar 2018

Skús make up od Dermacolu.

nunik25
8. mar 2018

Ak mate po ruke esteticko dermatologicke centrum skuste chemicky peeling stoji to okolo 40€
Pretoze ziadny makeup ani krem v tom nepomoze viem o com vravim .
A na leto je blbost dusit tvar makeupom .
Som vizazistka .

kikuta
8. mar 2018

@nunik25 ak sa v tom trochu vyznáte môže tento chemicky peeleng i tehotná? Ja mám hroznú pleť a kozmetická mi odporučila jedine to a zo skúsenosti už viem že ani po pôrode sa to nezlepší

123rachel123
8. mar 2018

Ja som používala aj používam Aknemycin je dostupným len na predpis ale kozna by ti nemala mat problém dať recept . A na predpis je len preto že obsahuje aj antibiotiká . Mne velmi pomáha

ukulela
8. mar 2018

mne sa osvedcil makeup od biodermy. tiez problem s akne.

lericenkam
8. mar 2018

@katarina40 ahoj,nemala som takyto problem, ale vraj pomaha ricinovy olej, na noc natriet jazvicky. Ja ho pouzivam na telo a jazvu po zraneni zatiahol,zmensil ju. Vsetko dobre.

katarina40
autor
8. mar 2018

@kikuta dakujem pouvazujem nad tym peelengom;)

katarina40
autor
8. mar 2018

@ukulela dakujeem velmi pekne;)))

katarina40
autor
8. mar 2018

@lericenkam dakujem urcite skusim nieco vymysliet;))

nunik25
8. mar 2018

@katarina40 ahoj no to veru neviem. Nie som kozmeticka ale skuste sa opytat tam kde vykonavaju tento zakrok 😊

alobalka
8. mar 2018

Vichy dermablend dobre kryje. ..
Ak máš mastnú pleť tak od Revlonu colorstay na zmiešanú a mastnú za cca 12€, je taký prirodzenejsi, no i menej kryci.

moose_cree
9. mar 2018

za mňa tiež Dermacol

katarina40
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina40
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina40
autor
9. mar 2018

@moose_cree dakujem pozriem coto maju;)

katarina40
autor
9. mar 2018

@alobalka dermablend a kde maju lekaren alebo kde??nepocula som este veruze onom ale dakujem velmi pekne radu a tip;))))

alenky
9. mar 2018

@katarina40 Dermabrazia u kozmeticky. Vyskusat obycajne ako cien, ziaja...

alobalka
9. mar 2018

@katarina40 asi dr.max aj iné, hádam ti poradia, ja som mala vzorku

nunik25
9. mar 2018

Este raz sa musim vyjadrit
Vichy kryje super ale je tak husty ze ak zacne teplo tak sa vam bude dusit plet urobia otvoria sa vam pory znecistia sa a plus sa vam znova pokozka vyhadze a budete mat 100x horsiu plet. Radsej to porieste 1x a poriadne a potom uz len doladujte korektorom ale neznicte si tvar

katarina40
autor
9. mar 2018

@alenky noo asi od tej kozmeticky skusim 🙂))dakujem pekne🙂

katarina40
autor
9. mar 2018

@nunik25 ako asi ten Vichy skusim su na neho velmi dobre odporucania a snad mi nepohorsi lebo ma asi fakt porazi uz z tej tvare mojej ved stym uz bojujem tak dlho aby sa to vsetko zahojilo strasne to obmedzuje zivot takato tvar asi vies ocom pisem🙂)velmi pekne dakujeeem🙂))

alenky
9. mar 2018

@katarina40 Dermabrazia nie je krem. Precitaj si o tom nieco na nete. Mam zname kt.sa za par sedeni viditelne zmenila pokozka hlavne po akne.

katarina40
autor
9. mar 2018

@alenky ahaaa no tak dakujem velmi pekne urcite si otom precitam🙂lebo akne dokaze znetvorit riadne pokozku☹este raz vdaka🙂

damoska
3. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

skus Bourjois, maju velmi dobré produkty. mrkni na Notino, zrovna su v akcii.

katarina40
autor
3. apr 2018

@damoska urcite pozriem dakujem pekne😊

luslus
3. apr 2018

Krem odporucam od Avene ale netusim teraz ktory to bol. Ale pekne to zosvetlilo flaky po akne. Ale treba tomu dat cas. Make up - Vichy ke tak na zimu, na leto je moc husty. Skor odporucam od Estee Lauder Double wear - maju aj taky light a ten tiez velmi dobre kryje. Teraz pouzivam Revlon alebo Mary Kay a fakt mi to staci na prekrytie. Celkovo kozmetika od avene mi pomohla

janicka83
3. apr 2018

Na boj s akné jednoznačne pravidelne ošetrovanie u kozmetičky. Ja som mala problém už od puberty, chodila som raz mesačne na ošetrenia, pri deťoch a na materskej mi to finančne nevychadazalo ale po materskej som znovu nabehla; najskôr v 4 a teraz v 5 týždňových intervaloch. Pomohlo mi to veľmi, popri všetkom papam zinok a neodlicena nikdy spat. Aj keď nemám make-up, tak odlicujem z nečistôt z ovzdušia. Make-up zakryje ale dlhodobo nerieši, iba upcháva pory. Určite navštíviť niekoho kto sa rozumie a aj dotyčná osoba poradí, čo je najlepšie.😉

mircalla
3. apr 2018

Baby ja sa tiez opytam - mam na nose znamienko, ono to skor vypada ako peha, ale je to dost velke...Ide to koncom maja konecne von. Zatial to zakryvam make upom, vypada to skor ako taka pigmentova skrvna. Urcite tam ostane jazva, co by ste mi odporucili potom nejaky cas po zakroku (samozrejme nie hned). Vdaka. Je to v strede nosa a ozaj mi tu uz vadi

katarina40
autor
4. apr 2018

@luslus dakujem velmi pekne😊

jana585
4. apr 2018

Mikrodermalna sada od Mary kay. Ja mam odtial vsetko, nedam dopustit!