Kvapky MMS

lujzicka11
17. aug 2014

Ja viem že je to dosť intímná téma... trpím genitálnym herpesom veľmi sa zato hanbím.. začalo to tým že partner mal herpes na ústach a dáko sa mu zapáčilo ved viete kde ☹ no a kedže je to vírus môže sa prejaviť kedykolvek hlavne ked je oslabena imunita.. Nejde o to aby som vám tu vylievala srdce ale POMOHLA..1X som ho mala pred dvoma rokmi používala som herpesín a kadejake mastičky a spreje potom ako príšlo "uzdravenie" som začala preventívne brať MMS http://www.kvapkymms.sk/ po dobu 2 mesiacou! a 2 ROKY žiaden GH ani žiadne priznaky a kto má GH môže sa mu objavovať raz do mesiaca čiže 2 roky je slušná doba no len ako čas utekal zabudla som aj na MMS a dako mi imunitka sa oslabila a bum bác zas je tu! no a kto má skúsenosť s GH vie že to neskutočne páli a bolí... nemám čas zájsť ku Gynekologový preto si vravím že však mám MMS začalo som ho užívať a robiť si obklady + kúpele a poviem vám že BOLESŤ zmizla a vidím zlepšenie trpím aj psoriazou a nemám ju aj flaky z tvare zmizli takže poviem vám že MMS máááá niečo do seba 🙂 preto ak má niekto závažný problem odporúčam MMS

ivetaszilvasyova
24. jan 2017

.