Kvasinková infekcia. Neviete mi niečo poradiť?

katulienka1
15. jan 2008

Ahojte maminky,neviem si poradiť s mojou kvasinkovou infekciou na bradavke.Malá má pusinku čistú.Skúšala som krém Canesten ale nepomohlo.Neviete mi ešte niečo poradiť??
Tej genciánovej violeti by som sa chcela vyhnúť,lebo budeme mať všetko modré.No ale keď nič iné nepomôže. Ďakujem za rady.Papa

boba2
16. jan 2008

Ahoj, proti kvasinkam sa este pouziva mast Pevaril, tak skus. Ja by som urcite dala sancu aj gencianovej violeti 😀

fibus
16. jan 2008

ahoj nam pomohol diflucan roztok, maly mal v pusinke, tak som potierala aj bradavky aza 2dni sme boli v pohode 🙂

bubba
16. jan 2008

fialova vodicka je najlepsia,som si dala do podprdy tie tampony proti uniku mlieku a vsetko ok.ale sa mi aj stalo ze som zabrizgala podprdu,ale pekne sa to po par razoch prania dalo vycistit(a zvnutra ti to aj tak nikto nevidi) 😉

janka08
16. jan 2008

Ahoj ako pise fibus ten diflucan sme mali aj my a zabral hned ale je len na predpis ☹

tanja61
16. jan 2008

ja som si tiez natierala bradavky fialovou vodickou potom mal drobec fialove cele usta a jazyk ale preslo... 😀 neviem ale mne ta violet zchadzala aj z veci v pohode... 🙂

julie6
17. jan 2008

a ako sa taka kvasinkova infekcia prejavuje, mna strasne svrbia prsia, aj pri kojeni aj po, maly ma teiz pusu cistu?

boba2
17. jan 2008

Laktacna poradkyna mi hovorila, ze na bradavkach pri kvasinkovej infekcii byvaju supinky.