Kvasinky. Aké sú príznaky?

teacher
20. máj 2008

Ahojte, neviem či už tu taká téma je ale chcela by som sa výs spýtať aké sú príznaky kvasiniek, ja som ich už raz mala ale teraz sa mi to zdá nejaké divné, nič ma nesvrbí ani nepáli ani nie je žiaden hrudkovitý páchnúci výtok ani to nepáli pri močení len to mám také citlivé a nič viac, manžel dnes tiež našiel u seba...... taký belavý povlak a má to také citlivé a nič viac. Poradte môžu to byť skutočne kvasinky a treba íst k lekárovi alebo ešte mám pár dní počkať?Nemôže to byť aj zo snaženia sa ak sa náhodou zadarilo tzv.nasucho? Dík za odpovede

teacher
autor
20. máj 2008

To mi naozaj nikto neporadí??????? ☹

julia225
20. máj 2008

chodte k lekarovi a to obaja ku gyndovi, co najskor a pre istotu nesexujte, kym nebudete vediet, co to je..
nebraa si nahodou antibiotika...citlive to mas tam isto z toho snazenia 😀
no skus sa opytat partnera... ci (dufm,ze sa ta to nedotkne) ma len teba... 😔

teacher
autor
20. máj 2008

No partner je môj mažel a má len mna

julia225
20. máj 2008

tak o problem menej... 😉

teacher
autor
20. máj 2008

Ja neviem, môže to byť také citlivé fakt aj zo snaženia sa, už mi je blbé chodť k doktorovi už som aj tak na gynde ako doma, každý týždeň tam chodím

julia225
20. máj 2008

zaujimave ze ta to nesvrbi... 😒 zatial by som skusila activiu ...normalne sa s nou od spodu natri...alebo daky fungicidny krem kym pojdete k dokimu...canesten napr...nema daka lekaren pohotovost??alebo nemas doma, natrite sa obaja...

julia225
20. máj 2008

ale ak ta to boli len ako modrina, tak to mas od snazenia, ale z coho ma tvoj mangel ten povlak...netusim 😒

julia225
20. máj 2008

jeho to tiez nesvrbi?

julia225
20. máj 2008

😕

teacher
autor
20. máj 2008

no to máme mu už natieral, a ja mám ešte origoš na to tabletky Klion-D a už máme po snažilkovskom období takže snaženie už nehrozí, no to je nateraz vyriešené ale ak sú to naozaj kvasinky a ja si urobím viac škody ako osohu tak neviem, a zase ísť k doktorovi a ak to nie sú budem tam pred tým mladasom vypadať ako hypochonder

teacher
autor
20. máj 2008

nie len tak omíma, má to citlivé

julia225
20. máj 2008

akoze my ked sme robili babo, tak sme pouzivali lubrikant... 😅 tak pre buducnost, ale ja som s toho prilisneho snazenia dostala zapal moc ciest...takze mozno aj obycajny test mocu u vseobecneho by mozno stacil, a on ta potom posle k urologovy so zapalom...myslim, aspon u mna tak postupovali...

teacher
autor
20. máj 2008

no ty ho aspon máš, myslím to bábo my sa len snažíme, ktovie či z tho niečo bude, ked sú takéto problémy

teacher
autor
20. máj 2008

To som tu ozaj len sama s problémamy podobného charakteru????????

jerryjanka
20. máj 2008

toto skôr vyzera nie na kvasinky ale na zapal močoveho mechura

teacher
autor
20. máj 2008

a máš s tým skúsenosti jerryjanka? žeby sme to mali naraz a obaja? to by bola náhoda

teacher
autor
20. máj 2008

Žienky poradte ☹

teacher
autor
21. máj 2008

Poradte prosím

peja
21. máj 2008

teacher, chod ku svojmu gyn 😉 Mozu to byt kvasinky, moze to byt mykoza, moze to byt hocico.... to posudi najlepsie lekar 😉

sakura77
21. máj 2008

veru,chod,a co ze si tam kazdy tyzden?ved na to tam su.aj ja som zrovna vcera bola,ja od porodu tam mam tiez druhy domov 🙂 a vzdy ked som mala nieco acakala ze sak hadam to zmizne-tak nezmizne 😀

mirip
21. máj 2008

ale ako si písala môže to byť fakt aj od snaženia, ak sa podarilo aj nasucho, tak to môže byť aj vydraté, sama som to zažila 😀 nič príjemné 🙄

sakura77
21. máj 2008

😀 😀 😀

maybee
21. máj 2008

Kočky, chcem sa spýtať, a nejaký zdravotný dopad, keď sa kvasinky dlho neliečia, je? 😉

sakura77
21. máj 2008

no,myslim ze ti to moze "vyliezt" vyssie a tam narobit sarapatu,radsej prec s tym hned

mirip
23. máj 2008

zuzitka ale ako tak čítam tá téma je uzavretá, táto téma bola otvorená pred tou, aspon ked tak pozeraám teacher začala písať o kvasinkách skôr ale všeobecne kvasinky sú pekná svinucha dokážu velmi znepríjemniť život 😒 😠

zuzitka
23. máj 2008

ved preto som tam hodila ten link, aby si precitala viac nazorov 🙂

a nerobia sa na zenske problemy aj sedave kupele v praslicke? 😨

mirip
23. máj 2008

no neviem ako som čítala tá babenka tam si to pekne pohnojila, si pamatám ked som chytila po silných antibiotikách kvasinky si to pamatám ako dnes, začalo to v piatok popoludní, nič iné len svrbenie a pálenie, výtok nebol takže to bola len tá nehnisavá forma kvasiniek, chcela som ísť pondelok na gyndu ale v nedelu mi prišiel MS a musela som čakať kým skončí, po skončení som šla hned a doky ma tak zvozila ako malé decko že prečo som neprišla skôr že je to už nie len na povrchu ale aj vyššie, a vôbec si to nedala vysvetliť ako by som ja za to mohla že mi do toho prišiel menzes a cez menzes by ma aj tak nemohla vyšetriť preto urobila tá babenka blbosť ked nešla hned, ktovie akú šarapatu jej kvasinky narobili za ten mesiac

zuzitka
23. máj 2008

no veru, ja som to mala tiez parkrat a vzdy sa to vyliecilo s candibene cipkami a mastickou 🙂
v kazdom pripade odporucam ist vzdy k lekarke!!!! 😒