Labioplastika - stredné a východné Slovensko

taktovidimja
26. dec 2021

Dobry vecer, zeny, ktore mate skusenost budem vdacna za kazdy tip a odporucanie. Dakujem pekne.

20iffka
26. dec 2021

@taktovidimja pripajam sa do skupiny....ja chcem ist v lete

taktovidimja
autor
27. dec 2021

@20iffka tak ja Vam dam vediet co a ako, chcem to poriesit co najskor. Zjavne sme len my dve na celom koniku nespokojne 😉

deimosko
27. dec 2021

@taktovidimja ja to uz mam 10 rokov za sebou ale bola som v NR, kazdopadne drzim palce, urxite nebudete lutovat

20iffka
27. dec 2021

@deimosko spokojna? Ako dlho si bola "nefunkcna"? A robia to naozaj tak,ze ta v den zakroku aj domov pustia?

taktovidimja
autor
27. dec 2021

@20iffka ja sa chystam v lokalnej anesteze, pustia v ten den. Zrejme pojdem do Hebe v KE

deimosko
27. dec 2021

@20iffka velmi spokojna!lutujem ze som nesla uz aj skor
Aj zapaly som prestala mat
Bola som nefunkcna mesiac a pol, tiez lokalna anesteza a poobede som sla uz domov.

taktovidimja
autor
27. dec 2021

@deimosko a kedy sa potom da normalne sadnut? Alebo soferovat?

20iffka
27. dec 2021

@deimosko dobre vediet 😉

deimosko
27. dec 2021

@taktovidimja co si spominam tak po cca tyzdni uz som si sadla normalne, hojilo sa celkom rychlo.
Ako vravim ja som velmi spokojna, ja som mala velke vonkajsie pysky a stale akoby “tahavy pocit” .citim sa po plastike fyzicky aj psychicky lepsie.

taktovidimja
autor
27. dec 2021

@deimosko super, dakujem. Uz sa neviem dockat 🙂

taktovidimja
autor
30. dec 2021

@20iffka zdravim, tak som sa skontaktovala s Hebe KE, buduci tyzden mi daju presny termin na februar, konzultacia a zakrok v jeden den.

20iffka
30. dec 2021

@taktovidimja dobrý deň....super....držím palce ...dajte mi potom vedieť. 😘

taktovidimja
autor
30. dec 2021

@20iffka dakujem, ozvem sa❤ Este mi pisali ze potrebujem vysetrit krvny obraz, sediment, zrazanlivost. Pekny vecer prajem🙂