Lady comp, Daysy verzus Cyclotest

canany
7. mar 2018

Ahojte,
precitala som vela diskusii ohladom tychto pristrojov, aj tu na konikovi, aj na amazone, ale stale sa neviem rozhodnut.
Lady comp je najdrahsi, cena 460 eur, ma sice najlepsie hodnotenia, ale odradza ma ta cena.
Cyclotest ma horsi pearlindex 2, ale zas je najlacnejsi 160 eur.
No a daysy nema velmi dobre hodnotenia na amazone, sice pracuje s algoritmom ako lady comp, cena je 280 eur, len okrem hodnoteni na amazone som v cr a sr vela recenzii nenasla.

Nasla som aj v diskusiach vela predajov najma cyclotestu, rada by som vedela, tie co ste ho predavali popr aj lady comp, ze preco? Lebo v malo ponukach to bolo uvedene.

Poprosila by som vas, ak pouzivate daysy, mohli by ste napisat skusenosti?

Mam 2 deti, 40 na krku, hormony a vnutromaternicove telieska nechcem, tak hladam nieco prirodzenejsie a na kondomoch zas tiez nechcem byt stale.

Dakujem vopred za kazdy prispevok na tuto temu.

myjusiatko
7. mar 2018

Ahoj, nemam skusenosti s ani jednym, ale neviem, ci poznas ifertracker. Ja som ho pouzivala a planujem pouzivat aj po porode. Len je potreba, podla mna, poznat pravidla symptotermalnej metody.

myjusiatko
7. mar 2018

@canany co chcem povedat, je oproti ladycompu ovela lacnejsi.

myjusiatko
7. mar 2018

Ale stale najlacnejsie a najdoveryhodnejsie pre mna funguje bazalny teplomer a symptotermalna metoda.

bohuslava8
8. mar 2018

@canany na čo sú tie prístroje?

myjusiatko
8. mar 2018

@bohuslava8 na zistenie ovulacie, plodnych dni.

majka0902
8. mar 2018

Ahoj, tiež som dlho rozmýšľala nad kúpou niektorého z týchto prístrojov, nakoniec som sa rozhodla pre Daysy, používam zatiaľ iba mesiac ale som spokojná. Ťiež som čítala veľa recenzii aj na zahraničných stránkach. LadyComp mi prišiel zbytočne drahý, Daysy pracuje s rovnakým algoritmom a je hlavne veľmi jednoduchy na obsluhu. Pri Cycloteste ma odrádzal horší pearlindex. Cena Daysy bola tiež niekde medzi. Ja som práve nenašla až tak veľa zlých recenzii.

dominikag7
23. dec 2019

Ahoj. Predám svoju Daysy za polovičnú cenu. 0918780596 v prípade záujmu volajte.

venusa915
17. máj 2020

Ahojte, kúpim daysy ak niekto má

michaelaahoj
2. feb 2024

Ahojte, predávam úplne novú cca 3 mesiace používanú vyššiu verziu Ladycomp, stále v záruke aj s puzdrom a bločkom. Predávam keďže ju už žiaľ nevyužijem.. Samozrejme cena znížená (pôvodná cena 519€ plus puzdro 20€ https://www.naturcomp.cz/product/lady-comp-2021/ ) Ak by ste mali záujem píšte mi na gabova.michaela@gmail.com