Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Laparoskopia pruhu.

sonik231
21. máj 2019

Chcem sa spýtať koľko ste boli drzani v nemocnici ked vam pruh robili laparoskopicky a Koľko ste boli pn po operácii ?

siska53
22. máj 2019

@sonik231 mne s pruhom robili aj zlcnik a nastupila som.v stredu rano a v sobotu na obed som.bola doma. Bola som na MD vtedy, takze Pn som.nebola, akurat cca 2mesiace som.nesmela dvihat nic tazke.

sonik231
autor
22. máj 2019

@siska53 ok ďakujem

aniele
22. máj 2019

Prijali ma 1. 5., robili 2., pustili 4. PN som bola týždeň, pretože od 13. už bežali maturity,tak som sa dala vypísať. Ale hoci som len posedávala a počúvala, bola som dosť unavená. Takže teraz som si ešte vzala 2 dní voľna, aby som sa dala dokopy. Ale už fungujem normálne.

jajka78
23. máj 2019

A ako dlho ste mali pruh a kde?
@aniele
@siska53
@sonik231

aniele
23. máj 2019

U mňa to teraz bola druhá operácia (po dvoch rokoch) snáď posledná. Ale beriem kortikoidy, tak asi aj kvôli tomu tam mám väzivo oslabené. Pruh bol v epigastriu (nad pupkom).

jajka78
23. máj 2019

@aniele a ako dlho si mala prvý pruh?

aniele
23. máj 2019

@jajka78 Ani neviem. Ja som dlhšie brala Prednison, tak som aj pribrala. Potom som si až všimla, že to "sadlo" na bruchu nemám rovnomerné, že mi tam trčí nejaká hrča, ale až po čase mi napadlo, že by to mohol byť pruh. Takže presne neviem, ako dlho som ho mala.

siska53
23. máj 2019

@jajka78 na pupku a ako dlho? Neviem..asi sa mi vytvoril pri 1.tehotenstve a po druhom.mi ho operovali, ked mala mala 7m.cize asi 2,5roka od zistenia som.bola.operovana.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli