Laserová epilácia počas kojenia

srnka1122
20. apr 2015

Ahojte mamicky mam taku otazku..Dcerka ma 10 mesiacov este stale ju kojim ale kedze pomaly sa blizi leto treba stym nieco robit. Mam totizto taky problem a to nadmerne ochlpenie..zdravotny problem v tom nieje asi to mam po tatinovi ten je teda riaaadne chlpaty..chcela by som podstupit laserovu epilaciu a konecne sa tych sprostych chlpkov zbavit trapim sa stym uz od puberty ☹ no citala som ze vela zien sa stazuje ze pocas kojenia to nemalo ziaden efekt. Je tu niekto kto by mi vedel o tom nieco povedat z vlastnej skusenosti? Nechcem za to vyripat kopec prachov a efekt nulovy.dakujem

liz_lemon
20. apr 2015

@srnka1122 nemam sice skusenost pocas dojcenia, ale chodila som na laser, a kozmeticka mi tiez hovorila, ze v tom case, je to zbytocne, kvoli hormonom, takze treba pockat, az ked uplne skoncis, lebo to budu len vyhodene peniaze

mala_hobitka
20. apr 2015

@srnka1122 Takze nie som jedina opicka po tatinovi na svete? :D

srnka1122
autor
21. apr 2015

@mala_hobitka moja kozmeticka vravela,ze velmi vela bab jej tam chodi co s tym maju problemy..och boze ja uz mam z toho hlavu v smutku...ako to riesis?

mala_hobitka
21. apr 2015

@srnka1122 Ziletkami...je to otravne lebo u mna to fakt nie je len "prejdem si po lytkach a vybavene na tyzden" ako maju niektore baby....depilovanie ci epilator su pre mna nepouzitelne pretoze to brutalne boli (kedze nemam tie bezne babske jemnucke chlpky)

Zatial som nehladala iny sposob ako to riesit - ako ty u kozmeticky. Mimochodom v com je to u kozmeticky lepsie?