Skúsenosti s laserovou operáciou očí

majkakrellova
13. feb 2017

Ahojte dievčatá, muž ma stále presviedča aby som šla na laserovku očí, mňa však odrádza to že aj napriek vysokej cene to vraj nie je trvalé. Máte niekto skúsenosti s týmto zákrokom a koľko po zákroku sa vám znova začal kaziť zrak? Môj známy už rok po zákroku potreboval na jedno oko dioptrie , síce iba polku ale aj tak... Ďakujem za odpovede

janickacrazy
13. feb 2017

@majkakrellova Záleží aj na tom aké silné máš dioptrie. Ja mám silné, čiže 8 a mne povedali, že aj po operácii by mi ostali možno tak 1 alebo minimálne 0,5 dioptrie. Čiže aj tak by som musela nosiť okuliare. Tak som sa na to vykašľala a nosím šošovky, občas okuliare. Inak podľa mna ty si vyslovene typ, ktorému okuliare idú krásne sa ti hodia.

lubi40
13. feb 2017

@majkakrellova operovali ma pred 1.5rokom. nosila som -6.5 a -5.5, zredukovali na 0. Zatial vidim perfektne, uvidime ako to pojde dalej. Ale ja som sa dala operivat v "excimeri" v BA a tam ponukaju dozivotnu zaruku, co znamena, ze ak sa ti oci pokazia (ta ista vada) tak ta zoperuju zadarmo.

ln16
13. feb 2017

@majkakrellova ja som bola na operácií pred 3 rokmi v Excimeri v Ba, nosila som -3 a -3.5, dali to na 0 a dodnes vidím dobre, žiadne problémy.

lejja
13. feb 2017

@majkakrellova v októbri to bude 22 rokov, čo som bola na operácii. Mala som - 6,5 a - 5,5. Zatiaľ vidím dobre, stále mám 0.

romanovic
13. feb 2017

Povodne som mala -8dpt, po laseri 15 (!!) rokov 0dpt a pred rokom som dostala -0,5 dpt iba na nocne soferovanie.

natiko79
14. feb 2017

Žiadny doktor ti neda istotu že sa ti dioptrie nevrátia alebo že všetko dopadne ok.Ja som bola na operácii pre14 rokmi a nelutujem.Takže každý si musí zvážiť či to toho pôjde alebo nie.

nikusiak9
14. feb 2017

Ja som sla s 0,75 a 1 a vratilo sa to cca za polroka, nie uplne az tak ale cast ano

sjuzan77
14. feb 2017

U mna zakrok pred 6 rokmi, tiez v excimeri, z -3 na 0, vysledok stale nezmeneny. Pre mna perfektne investovane peniaze.