Liečba alergie na roztoče biorezonanciou. Poradíte?

angel28
15. jan 2016

Máte niekto osobné skúsenosti s liečbou alergie na roztoče biorezonanciou u detí? Ako dlho trvala liečba a malo to trvalý efekt? Vysadili ste potom lieky na alergiu alebo
ste ich museli stále užívať naďalej? Zmenilo sa niečo po liečbe? Dcérka má aerius 1x2.5ml, keď treba berotec a flixonase, no snažíme sa bez, keďže to obsahuje kortikoidy. Keď sme sa objednavali na prvé vyšetrenie, nič mi k tomu nepovedali, len to, že ma to bude stáť 110€...Ďakujem za odpovede.

janinah
15. jan 2016

nie,ale ma to zaujíma,tiež mám alergika na roztoče...len k tým kortikoidom- ak ich naordinovali,tak by som sa bála nedať /tiež ma to trápi,že máme kortikoid spray/,aby ste sa nedopracovali k astme 😒

acer11
15. jan 2016

prosím ťa-než spláchneš do záchoda 110e-dobre si pozisťuj čo je to za hovadina... 😉

8291
15. jan 2016

Ja s biorezonanciou nemam žiadne skusennosti ale poznám ľudí ktorí si ju veľmi chvália a hra im to aj pomohlo.opatrne s vynechavanim liečby,pretože dlhodobe neliecené alergie sú už len krôčik ku astme

babulka82
15. jan 2016

Nam to vzdy pomohlo hlavne u deti ale konkretne s alergiami nemame skusenosti.My vzdy chodime len k mudr.suchovi do bioharmonie .

denda83
15. jan 2016

No ja mam s biorezonanciou velmi dobre skusenosti...mala som bradavice na nohach a nevedela som sa ich 7 rokov zbavit, mala som len jednu , dala som si ju vyrezat no kym sa mi rana zahojila mala som na tom istom mieste dalsiu a plus naokolo dalsie dve, potom sa mi preniesli dalej po chodidle a nakoniec som ich malla sedem, chodila som na laser, zakazdym mi opichali okolie, co moc prijemne nebolo, no bola som asi 4x a nepomohlo, uzivala som aj vitaminy, nakoniec som skoncila u koznej ktora mi to vypalila dusikom, taktiez nezabralo teda zabralo na nejaky mesiac dva a potom som ich mala znovu..... skusila som biorezonanciu, opakovane mi davala terapie priamo na bradavice a zabralo, odvtedy mam pokoj ....klop klop klop a je to asi 3 roky..... na tom prvom je najdrahsie to sedenie, lebo tam robia diagnostiku vsetkeho mozneho....povedia comu sa vyhybat, naopak co by bolo treba zvysit....co sa jedla tyka, ono nemusite mat ziadne priznaky ale napriklad ja by som nemala jest vajicka, lebo mi nerobia dobre ale necitim to....taktiez biele pecivo a vela dalsieho....no a potom som povedala o tych bradavicach a sme to riesili, tam mi vybehli dake virusy a nebol len jeden, ale sme to vyriesili, cize ja som za ano🙂

kleofaszkutya
15. jan 2016

Biorezonanciu mozes skusit. Ale cervena stuzka na ruku a modlitby su lacnejsie a pritom rovnako ucinne.