Liečebné kúpele

katarina77
4. apr 2022

Ahojte, mamičky, chcela by som sa vás opýtať o skúsenosti s kúpeľmi Stos, alebo Cíž, pre alergikov, dakujem🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina77
autor
4. apr 2022

@viestta ahoj, ďakujem, ale myslela som pre deti, pardon, nenapísala som to🙃

majkabambulik
4. apr 2022

@katarina77 aka ste poistovna? mne odpisali z unionu, ze pre deti je z tych dvoch iba Ciz

loginexistuje
4. apr 2022

Urcite by som sla bud do Lucivnej alebo do Smokovca

katarina77
autor
5. apr 2022

@loginexistuje Lučivná neberie deti bez doprovodu už druhý rok😔, v Smokovci sme boli 2x

katarina77
autor
5. apr 2022

@majkabambulik vseobecna

majkabambulik
5. apr 2022

@katarina77 skuste im poslat email a opytat sa, teraz sa publikovali kadejake clanky ohladom kupelov a vseobecnej poistovne, takze to co platilo tak to uz platit nemusi, pozrite tu: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/622214-s...

katarina77
autor
5. apr 2022

@majkabambulik ďakujem, ja už mám schvalenu Lucivnu, ale nerátala som, že aj tento rok neotvoria Lucivnu bez doprovodu

loginexistuje
5. apr 2022

@katarina77 jaaj to si nepisala mi sme boli s doprovodom drzim peste nech najdes 😉

strelko
12. jan 2023

Ahojte,bolo dieta niekoho same v Bard.kupeľoch?

majkabambulik
12. jan 2023

@katarina77 neviete ci je tu skupinka alergikov a im pod. tu na MK?

majkabambulik
12. jan 2023

@strelko my ked sme boli v Bardej. kupeloch tak sme tam videli tu ich detsku liecebnu a taktiez ako ich opatrovatelka/sestricka odprevadzala z hlavneho pavilona, no boli to hlavne teenegeri vek okolo cca 15 r. Poznali sme tam aj mamicku s dievcatkom, , ktora bola tam s nou.

strelko
12. jan 2023

@majkabambulik aha,lebo chlapci 8 r.maju ist v lete,tak preto sa pytam.Snad tam nebudu sami taky maly

majkabambulik
13. jan 2023

@strelko Nuz ta mamicka bola s dievcatkom, co bolo v cca veku chlapcov. Nemozete tam s nimi poslat hoci aj babku?

strelko
13. jan 2023

@majkabambulik
Praveže som chcela aby isli sami,min.rok boli v Hornom Smokovci,ale cez leto je tam strasne vela deti,tak sme chceli zmenu.

majkabambulik
13. jan 2023

@strelko my sme boli v Smokovci minuly tyzden no a bolo tam cca 30 deti aj rodicov dokopy, v lete cez skolske prazdniny je to vsade asi plne

strelko
13. jan 2023

@majkabambulik asi ano,lebo nasi mozu len v lete ist,hlavne kvoli skole,kedze chodia v AT a vela by zameskali😉

majkabambulik
13. jan 2023

@strelko aha, jasne, no nase deti sa iba narodili v AT, ale chodia do skoly tu doma na SK (po skusenostiach s detmi slovakov v UK, cchceli sme mat z deti iba slovakov 😉 ) Cez skolsky rok maju v kupeloch aj zakladnu skolu, takze zase az tolko toho nevymeskaju-ved vsetko sa da dobehnut.

strelko
13. jan 2023

@majkabambulik jasne chapem😉