Lopúchový výťažok na rast vlasov

lyduuska2
24. jan 2014

Ahojte baby 😉 Hľadala som na internete niečo na podporu rastu a našla som, že je veľmi dobrý lopúchový výťažok... Vlasy si peroxidujem 😉 Máte s ním niektorá skúsenosti?? 😉

luna13
24. jan 2014

ano je naozaj dobry moja suseda mala problemy stale jej strasne padali vlasy a chodila po lekaroch a lieky a potom jej az zacalo nervovo prepinat z liekov a tak sa rozhodla ze si sama nieco najde a nasla lopuch umyvala si v tom vlasy ako dlho alebo casto neviem ale je tomu uz rok a ma krasne huste vlasy pomohol jej strasne🙂

lorela
24. jan 2014

@luna13 A lopúch používala ako vodičku odniekadiaľ z lekárne alebo drogérie, či si sama robila lopúchový výluh?

luna13
24. jan 2014

@lorela ahoj ona si to sama robila popis neviem presne to by som musela zistit ale zierala si lopuch potom to varila ci co a stym si oplachovala hlavu nesmelo to zasiahnut tavr a oci iba hlavu no ked budem snou tak zistim ako si to robila ale mozno aj na internete je navod🙂ale s prekvapenim jej naozaj krasne narastli vlasy z toho a to uz mala az plesinky :(

lorela
24. jan 2014

@luna13 Ahoj, veľmi pekne ďakujem za odpoveď a keď nezabudneš, rada by som vedela návod ako na to. Určite sa nájde aj na internete, ale ako to už býva, bude to veľa a veľa možností a spôsobov. A ktorý si vybrať? 😉 Takže by som bola vďačná za info z prvej ruky 🙂

katkas1
24. jan 2014

kupis v 101 drogerie aj lopuchovy sampon aj vodicky za par supov a je to naozaj dobre 😉

aelinka
26. jan 2014

aplikácia zvonku nestačí, vlasové cibuľky je potrebné vyživiť zvnútra, doporučujem prírodný spôsob..viac na
http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda