Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sisa_s
5. nov 2019

Myslis lumbalnu punkciu? 🙂 neurolog to robi

nelca84
6. nov 2019

@ajka251 jaaj lumbalka? A ja ze co je LP ... ja som asi mala stastie na sikovnu lekarku, lebo som absolutne nic necitila, trvalo to len par minut

ajka251
autor
6. nov 2019

@sisa_s ano s tou ihlou.prosim vas a boli ste aj v nemocnici na hospitalizacii?

ajka251
autor
6. nov 2019

@nelca84 A neboli ste hospitalizovana?lebo ze ja musim do nemocnice :( na hospitalizaciu

nelca84
7. nov 2019

@ajka251 ano bola, ale nie kvoli lumbalke, ale lumbalku mi robili preto, ze chceli zistit preco som hospitalizovana...

sisa_s
7. nov 2019

@ajka251 Som medicka, takze s tym mam skusenosti, ale z tej opacnej strany, nie ako pacient 🙂 po LP sa moze objavit postpunkcny syndrom, bolesti hlavy a pod, takze podla mna preto vas hospitalizuju na kratku dobu 🙂 aby zachytili pripadne komplikacie v dalsich hodinach 🙂 keby vas pustili prec hned po tom a nahodou by ste odpadli na ulici, tak by bol z toho pruser 🙂 takze kvoli vasej bezpecnosti vas budu sledovat 🙂

ajka251
autor
8. nov 2019

@sisa_s Aha :( dakujem vam za odpoved.uz som sa dozvedela ze su pri tom bolesti.mma sa teda na co tesit :(

sisa_s
8. nov 2019

@ajka251 ak budete spolupracovat a nevzpierat sa, tak to nebude bolestive 🙂 zaklad je pocuvat pokyny lekara 🙂 nikdy sa pacienti nestazovali, ze je to az tak bolestive, len citit trosku tlak

ajka251
autor
8. nov 2019

@nelca84 takze s tymto predsa hospitalizacia.dakujem za odpoved 🙂

nelca84
8. nov 2019

@ajka251 ta bolesť je asi individuálna, lebo ja som naozaj nič necítila. Sestrička sa ma pýtala na dovolenkové plány, sme sa chvíľku porozprávali a bolo hotovo 🙂 ešte dodám, že mne ju robili posediačky, viem, že niekde robia ležmo na boku...

ajka251
autor
9. nov 2019

@nelca84 Lebo kamoska mala hrozne bolesti.se si musela pytat infuzku.ako pripravujem sa psychicky 🙂 skor mam strach z toho ake budu vysledky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre