Lúčivná 2014. Čo je nové v kúpeľoch?

ryka2
28. mar 2014

ideme do kupelov ,prosim o info,co si treba vziat do kupelov napr. uteraky ,feny,oblecenie,hracky,jedlo..............hladala som v temach o Lucivnej ale vsetko boli starsie temy,ak niekto bol nedavno v kupeloch, prosim napiste co treba a co je zbytocne.

kukucka26
30. sep 2014

ano aj ty?

kukucka26
30. sep 2014

ano aj ty?
@ellit kedy ides?daj info

ellit
30. sep 2014

ano ja som tu so vsetkymi 🙂 my sme tu uz od 8.9 a v pondelok 6.10 koncime bohuziaaaal. Nechce sa nam ist domov 🙂

ellit
30. sep 2014

@kukucka26 ale budes to mat fajn, lebo vraj uz bude fungovat skolka (to ti este zistim) a velkeho budes mat do obeda aj tak v skole 🙂))

kukucka26
1. okt 2014

no neviem lebo velky luky je pacient cize s nim na procedury a radko mensi je iba s nami lebo kojim

kukucka26
1. okt 2014

@ellit a ako je co je fajn co nie?vdaka za rady a info co mam vziat co nemusim,

ellit
2. okt 2014

urcite si zober stipce na pradlo 🙂 tu nemaju a prostriedok na umyvanie riadu a hubku. Inak vsetkeho je tu az az 🙂)) Urcite teple gate, gumaky a prsiplaste 🙂

janka41
3. okt 2014

@kukucka26 ahoj ja idem so synom 7.novembra do 28.novembra takze sa tam asi stretneme a kde ides byvat do ktorej budovy?

kukucka26
3. okt 2014

@janka41 LIMBA A TY?

janka41
3. okt 2014

ja javor......

henas
3. okt 2014

Ahojte n
my ideme v marci. Ide niekto vtedy tam?

evita2011
3. okt 2014

@henas Aj my ideme okolo marca. 🙂

henas
3. okt 2014

Ahojte n
my ideme v marci. Ide niekto vtedy tam?

henas
3. okt 2014

@evita2011 a kdebudete byvat? My v smreku

evita2011
3. okt 2014

pravdepodobne Topol, ale aj Smrek je mozny. Este musim volat, lebo sme rusili a posuvali termin

kukucka26
28. okt 2014

ahojte zienky je vkupeloch wifi ?aj pre nestandard?a parkovanie je ako ?ideme 12steho.novembra 😉

kukucka26
4. nov 2014

ahojte zienky noja uz idem vpiatok do limby na poschodie

lupege
13. nov 2014

@kukucka26 ahoj, ja sa hlasim momentalne z lucivnej, z limby. Je to wifi volne dostupne, takze neni problem. A je tu fajne, sme sice len odvcera, ale mame za sebou uz prve procedury a sme spokojni 🙂

kukucka26
14. nov 2014

Ja som tiez tu wifi je volne ale strasne vypaduje ale nikdy viac za taky peniaz doplatit a ist k moru,prosedury iba cvicenie, klimatoterapia, biolampa,dychanie sulinka nincetka, teraz sME chory tak musime lezat v izbe naj je tu v lete prekrasne ihriska ktore sa v zime nedaju vyuzit, obliekanie vyzlieakanie je hrozne a v limbe na 3 poschodi nieje vytah cize sa ochodite a kociky nechavate iba pri vchodovych dverach inak sa celkom da

lucika121
8. dec 2014

@ellit Ahoj, prosim Ta, vies mi povedat kde si bola s detmi ubytovana? Prave sa rozhodujem kde by bolo najlepsie ist s 3r. synom a hlavne aby tam nebolo spolocne WC.. Vies mi napisat tvoj nazor? Chcela by som ist ked bude teplo, no este som nepodala prihlasku..Dakujem 🙂

ellit
9. dec 2014

@lucika121 ahoj, my sme boli vo Vile Breze, ale my sme mali rychly nastup, takze sme si ubytovanie nevyberali. Ale bola som nad mieru spokoja. Jedine co mi tam chybalo, bolo, ze to bolo povodne pre lekarov a preto tam bola len kuchynka na prizemí a my sme boli na tretom v podkroví. Takze som lietala hore dole 🙂 Ale inak super. Ale nevedia, či Brezu otvoria aj na buduci rok.

andrejka3333
10. dec 2014

Ahojte maminy, co sa tyka kupelov Lucivna tak by som neváhala ani minutu! Deti sa vysantia, rodičia si oddychnu, tiež som to brala ako dovolenku, takže je to 2 v jednom 🙂 moji mali tam chcú úst znovu , bavilo ich to tam, majú tam skvele vybavenie 🙂

evita2011
5. jan 2015

Ahojte dievcence. Kto ide v marci do kúpeľov? My mame nástup 18.3. A budeme v ubytovni Topol. 😀

henas
14. jan 2015

@evita2011 ahoj vy uz mate termin? My este nie...asi tam budem musiet cinknut..

evita2011
14. jan 2015

@henas Ahoj. Áno mame. Už sme jeden dostali, ale nevyhovoval. Nakoľko mame odporúčanie na jar a jeseň, tak nas posunuli. A v apríli nám vyprší platnosť. Ale volala som tam asi 4x. Už sa tam veeeelmi teším 😄 kedy idete? Asi sa tam uvidíme 😀

evita2011
14. jan 2015

@henas Veď si písala, že idete v marci do smreku !!

henas
15. jan 2015

@evita2011 ahoj.tak ja somtam dnes volala...lebo my sme mali ist v oktobri, ale nevyhovovalo to..tak som to posunala na marec..a tiez nam v aprili vyprsi platnost;) takze dnes mi tetula povedala, ze 11.3. Nastupujeme..;) aj ja sa uz tesim. My ideme cela family..a veru sme v smreku 🙂

nellynka
3. feb 2015

@evita2011 a do ktorého liecebneho domu idete? dakujem.

evita2011
3. feb 2015

@nellynka ahoj. Ideme do Topola😀

janka41
17. feb 2015

ahojte co ste teraz v lucivnej ako to tam vyzera?