Ľutujete, že ste sa dali zaočkovať proti Covid-19?

30. aug 2021

Lutujete niekto, ze ste sa dali zaockovat proti covidu?

luccckac
30. aug 2021

Vy ľutujete?

bimbambim
30. aug 2021

Ja síce nie som ockovana ale robím s ľuďmi a asi traja štyria spomínali že už by do toho nešli a že ak bude tretia dávka už nepôjde na ňu .Jeden dokonca nešiel ani na druhú dávku Astrou.Ale prečo sa tak rozhodli netuším nevyzvedam.Moji rodičia že ak bude treba tretiu dávku tak že už nepojdu na žiadnu respektíve už sa nebudú vôbec preockovavat ani treťou ani o rok ani o dva ani nikdy vraj .

luccckac
30. aug 2021

@bimbambim ja si myslím, že je to už o psychike, proste toľko sa o tom hovorí, že ľudia stratili svoj názor... Pokiaľ niesom presvedčená, prečo sa zaočkovať dám, tak do toho nejdem... Ja som momentálne hodinu po druhej dávke a ani ma nenapadlo, že by som ľutovala...

fineta
30. aug 2021

Viac ľudí sa predo mnou nechali počuť, že už na tretiu dávku nepôjdu. A ved to je už jedno, keď majú v sebe 2. Či?

janinah
30. aug 2021

Tiež tu viem napísať.ze z počutia 100 ľudí ľutuje či neľutuje a na tretiu dávku ne/ pôjde.vies aká výpovedná je toto diskusia ak tí tu píšu kto čo kde pocul.... osobne neľutujem a na tretiu dávku by som šla aj zajtra

kvetinka75
30. aug 2021

@fineta ťažko povedať. Myslím že sa ešte nevie čo a ako bude časom. Čo to môže spôsobiť z dlhodobého hľadiska. Ja tie poznám ľudí, ktorí už na tretiu nechcú ísť. Majú pocit, že boli oklamaní. Zo začiatku sa hovorilo že Covid nechytia, neplatí to. Že ho nemôžu prenášať, pravdepodobne ani to neplatí. Ľahší priebeh? To sa uvidí časom, pretože aj bez očkovania mali ľudia ľahký priebeh. A niektorí majú vedľajšie účinky.

euka210
30. aug 2021

Zatial nie.

trema
30. aug 2021

Nelutujem a pojdem aj na 3.

buberova
30. aug 2021

Zatiaľ neľutujem

maca1984
30. aug 2021

Po 2. dávke pri NU muž nadával jak chorá vrana 😂 či ľutuje,neviem.Viem,že pov.že na žiadnu daľšiu dávku už nepôjde

sarinka2012
30. aug 2021

@trema detto aj ja, nelutujem a ak bude treba pojdem kludne aj na tretiu, nevravim že som nemala trošku rešpekt, ale po očkovaní zo mňa opadli všetky obavy

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsalabim
30. aug 2021

Nelutujem. Zaockovani sme vsetci 5 v rodine. Cez vikend som bola s kamoskou, co v rodine mali vsetci covid v marci. Uz su vsetci zaockovani, vobec nevahali.

stormie
30. aug 2021

Nelutuje asi ani ta pani co vyhrala v ockovacej loterii a sedi doma s kovidom 😂😂😂😂🙈

thoughtfulweirdo
30. aug 2021

Neľutujem a ak bud treba, pôjdem aj na 3.davku a bez zbytočných kecov okolo 😄

lindous
30. aug 2021

Neľutujem a od začiatku som rátala s tým, že bude nutné preočkovanie rovnako ako pri chrípke... Kto si myslel, že po očkovaní covid na 100% nedostane, tak očkovaniu asi moc nerozumie... A z hľadiska dlhodobých následkov by som sa omnoho viac obávala po nakazení ako po očkovaní

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
30. aug 2021

@elizabet173 zo začiatku sa o tom tak hovorilo. Niektorí boli o tom presvedčení. A či ochráni proti ťažkému priebehu, to sa dozvedia, až keď ho dostanú, lebo niektorí ani nevedeli, že ho prekonali.

danielita1979
30. aug 2021

@sarinka2012 ja aj na štvrtú by som išla

danielita1979
30. aug 2021

@viestta ja tiež pri mojej práci to bola povinnosť

stanno
30. aug 2021

aj ja by som šiel na treťú aj hneď

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damianko2410
30. aug 2021

Nie nelutujem

ivka225
30. aug 2021

Nelutujem. Ked si naposledy isla autom, zrejme si si zapla bezpecnostny pas. Lutujes to?

matabb73
30. aug 2021

Neľutujem a keď bude treba, budem sa očkovať každý rok.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1mina
30. aug 2021

Vobec nelutujem ani nikto z rodiny zatial

danielita1979
30. aug 2021

@simsalabim nie je načo čakať

autor
30. aug 2021

Debatu som zalozila anonymne, lebo je tu ta moznost byt anonymna. Kazdy kto odpovie, zverejni svoj nick, ale zaroven ho/ju nikto nenuti odpovedat. Takze ci anonymne alebo nie, to je na zakladatelovi diskusie.
A co sa otazky tyka, ja s tym lutovanim vaham, pretoze som niekolko dni po vakcine, ale nepresiel den, ked by mi nieco nebolo. Horucka, bolesti klbov, zavraty, trpnutie koncatin, triaska....A to ma velmi demotivuje :/

danielita1979
30. aug 2021

@1mina veď nie je dôvod

nelca84
30. aug 2021

nie, nelutujem