Má niekto epilátor Remington Ipl 5000?

novomamina
4. jan 2012

ahojte ma niekto vyskusany epilator remington ipl 5000? kedy vam to zabralo?

zuzkag2
4. jan 2012

Ahojcek, ahoj, ja ho mam doma, a funguje to dobre. Po dvoch "kurach" mi zacali chlpky vypadavat. asi tak po tyzdni sa to prejavilo, po doch maximalne, uz si to velmi nepamatam presne. len bohuzial som si to kupila na zaciatku leta, tak som si viac nemohla epilovat, takze niektore chlky zostali. Nove chlpky zacali rast tak po 4 mesiacoch asi. Zvazujes kupu, ci uz mas doma? 😉

maata12
4. jan 2012

Ahojte! Aj mne ho priniesol Ježiško, ale ešte radšej neskúšam, lebo je tam napísané, že nie je vhodné používať pri kojení ☹ . Tak sa už teším na jar, kedy začneme s epilovaním. Zuzka, chcem sa opýtať, keď Ti začali znovu rásť nezarastali? Netreba používať nejakú špeciálnu kozmetiku?

zuzkag2
4. jan 2012

@maata12 ee, nezarastali vobec. nie je to ako ked si vydepilujes strojcekom, a potom zacnu rast, lebo tieto nove chlpky rastu uplne slabucke jemne, az casom trosku zosilnia...
treba sa tomu trosku povenovat, lebo nie kazdy chlpok to svetlo zasiahne, a robia sa potom take mapy...ze kusok vypadane a kusok nie 🙂 ale keby som si spravila viacej tych "kur", tak by mi vypadli podla mna vsetky tie chlpky. A inak, mna to trochu aj boli, hlavne bikiny, tak mi to musel robit mm, ja som nemala odvahu stlacit ten gombik, a urobit si zle ;-D

hipp
1. mar 2012

@zuzkag2
Ahoj chcem sa spýtať ako ťa to boli, dá sa ťa bolesť k niečomu prirovnat?napr k trhaniu voskom alebo tak?tiez totiž zvažujem kúpu tohto strojceka. A akú veľkú plochu to zasiahne ked vravíš že sa ti robili mapy a dá sa to použiť aj na tvar?

zuzkag2
2. mar 2012

@hipp ahojky....no povedzme, ze sa to da prirovnak k bolesti ako pri trhani voskom, ale je to mensia bolest, a kratsia. po vytrhnuti chlpka, je to take intenzivnejsie. toto je tak kratucke. a ta plocha je malicka, asi tak centimeter, krat tri centrimetre...a robia sa trochu mapy, lebo niektore tie chlpky, ked maju tmavsie lozko, tak tie zasiahne lahsie ako tie bledsie, ale po opakovanom pouziti zasiahne vsetko. ja som to teraz uz rok nepouzila, ale stale mam miesta, kde tie chlpky uz nenarastli, takze keby som bola trpezliva, myslim, ze sa tym daju na veeelmi dlho tie chlpky odstranit. no a na tvar, neviem ci sa to da pouzit, lebo chlpky maju byt oholene pred aplikaciou, a na tvari si tazko chlpky oholis, to by si si akurat tak poskodila, ja by som to skor konzultovala s nejakou kozmetickou, ktora to robi, ci to robila aj na tvari na neoholene chlpky...to fakt neviem.

tina1711
8. mar 2012

@zuzkag2 Ahoj prosim ta kde sa to da kupit a kolko to stoji?

zuzkag2
8. mar 2012

@tina1711 ahojky...my sme to kupovali v datarte, ale maju to vo vela obchodoch, tu je link http://epilatory.heureka.sk/remington-ipl-5000/

tina1711
8. mar 2012

@zuzkag2 A este ma zaujima ze ono je to len na niekolko bliknuti da sa vydepilovat aj cele telo teda dufam chapes ako to myslim

zuzkag2
8. mar 2012

@tina1711 je tam ziarovka, ktora sposobuje to spalovanie korienkov, ktora ma zivotnost 1500 bliknuti, ked sa vybije, kupis novu asi za 20eur ... je to v podstate dozivotne...

tina1711
8. mar 2012

@zuzkag2 Vav tak to je super lebo ja chodim na to ipl do kozmetickeho salonu a rozmyslam ci ma to nebude stat mmenej ako ked kupim si sama

zuzkag2
9. mar 2012

@tina1711 no neviem kolko to stoji u kozmeticky, ale podla mna, ak na to chodis pravidelne, je to celkom dobra investicia. 🙂

tina1711
12. mar 2012

@zuzkag2 Takze mi to odporucas kupit si to? Lebo ma nebavi chodit tam stale a ked to budem mat doma je to asi lepsie nie?

zuzkag2
12. mar 2012

@tina1711 hej hej urcite odporucam 🙂

kaby
2. apr 2012

@maata12 ahojcek, uz si skusala pristroj od jeziska? 🙂 ak ano, ake su vysledky?

kaby
2. apr 2012

nema uz nikto skusenost s tymto pristrojom? ak ano, poprosim blizsie info. vdaka

maata12
2. apr 2012

@kaby Ahoj 😉 Prestala som s kojením len pred týždňom, takže v najbližšej dobe začínam, aby som to do leta stihla 😀 Potom dám vedieť...

kaby
2. apr 2012

@maata12 super, som zvedavá.... čítala som na nete rôzne názory.. 🙂

hipp
16. apr 2012

Caute tak somteda dostala aj ja tento pristroj ale nechapem tomu navodu ze je tam pisane nieco o intervale dvoch tyzdnov, len nerozumiem tomu ze ci sa to moze depilovat len dva tyzdne a potom sa ma nejaky cas cakat kym dorastu, alebo sa to ma depilovat raz za dva tyzdne. Som z toho jelen 😀

maata12
17. apr 2012

@hipp Ja som pochopila, že raz za dva týždne.Potom keď dorastú treba oholiť a znova depilovať. Ja mám za sebou len jednu kúru pred dvoma týždňami a už teraz mi na niektorých miestach nenarástli. Snáď tá námaha bude stáť zato 🙂

hipp
17. apr 2012

Cize holit ich mam ajtak? Tak to je potom nac dobre, som myslela ze sa tomu holeniu vyhnem lebo to mi robi vlastne najvacsiu sarapatu- hnisave pupaciky a podrazdenu pokozku. No fasa teda a kolko ti trva depilacia predkolenia? Stihnem to za polhodku kym si maly dava slofika? 😝

ibajeho
25. máj 2012

Ja uz som ho pouzila na nohy 4x a ziaden vysledok, len ma vysiera ze sa stale zahrieva snad po kazdych 20tich bliknutiach. Aj vam to robi???a zabralo vam to kedy???

hedopa
29. máj 2012

konečne som manželke a sebe zohnal Remington ipl 6000. Vraj je silnejší ako 5000 a časom čítal, tak aj účinný. Hneď ako ho budem mať napíšem svoje poznatky. Volal som priamo na Slovenské zastúpenie Remington a tam mi povedali, že ip6000 sa nesmie predávať cez e-shopy. Neviem prečo majú takú politiku, ale keď som pozeral po e-shopoch tak cena sa pohybuje od 289 až cez 400€ a nikde ich nemajú. Náhradné žiarovky cez net stoja okolo 27€. Ja som si zajednal prístroj za 315€ a ešte ďalšiu žiarovku za 20€. Skúšal som zháňať aj v ČR, ale tam je cena cez 9600 Kč a to po prepočte činí cca 390€. 🙂

leila13
22. jún 2012

Ja predávam... Je to dobrá vecička a fakt funguje. Chĺpky normálne vypadávali 😵 CCA po 2 - 3 použitiach.

rebeka1977
3. júl 2012

Ahojte, ja ho teda nemam, ale kolegyna ano...ak bude fungovat dam vediet, ale podstatna info..kupila ho v Datarte, ponukli jej tam predlźenu zaruku, v ktorej je i poistenie, ktore pokryva aj to, ked sa vam vypali ziarovka. Proste vypali sa a vy pridete do Datartu a tam vam daju novu...vraj, tak nam to predavacka vysvetlovala. Pytali sme s ana rozdiel medzi 5000 a 6000 - ona povedala, ze ziadny, vraj je pri 6000 este "zadarmo" holiaci strojcek. kamoska brala 5000. Ak bude fungovat, kupujem aj ja.

hedopa
3. júl 2012

medzi 5000 a 6000 je rozdiel urcite v sile toho zablesku. V 5000 je okolo 5 a v 6000 je az 7. Dalej 6000 ma senzor pokozky a neprehrieva sa. Urcite si kukni recenziu na: http://epilatory.heureka.sk/remington-ipl-6000-...

solnicka_nr
2. aug 2012

@ibajeho
@hedopa
@leila13
@maata12 caute baby...prave mi prisiel IPL6000 a citam ze sa nema pouzivat na znamienkach....ja som blondina (tmavsie trosku vlasy) a mam milion znaminok vsade!!! Teraz neviem ci mozem alebo nemozem ale asi to risknem...mate skusenosti? dakujem

solnicka_nr
2. aug 2012

Inak zohnala som si ho zo statov za 250evri aj s dvoma ziarovkami.......

maata12
5. aug 2012

@solnicka_nr Ahoj, ja som tiež špinavá blond a používam aj na znamienkach. Snáď sa to neskôr neprejaví... 😒 Inak idem ho posielať na reklamáciu, lebo sa mi veľmi prehrieva...

solnicka_nr
6. aug 2012

@maata12 A mas 5000 alebo 6000 lebo ja ten novsi a ze ten by sa nemal tolko........

maata12
7. aug 2012

Ve
@solnicka_nr Ja mám 5000 tak asi preto. Potom mi daj vedieť či sa tá 6000 neprehrieva, lebo vraj mi vymenia za nový kus, tak by som ho radšej predala a kúpila si 6000.