Má niekto skúsenosti s Bachovou terapiou?

tained
1. feb 2017

Zaujíma ma, či ste už niekto vyskúšali Bachove kvapky a či vám pomohli.

katarina_k11
1. feb 2017

Ja mam Rescue Remedy spray stale v kabelke... Moj starsi syn je trochu taky bojko a z fyzickej bolesti je uplne mimo - zacne hystercit - boji sa, ze ma ist k zubarovi plombovat zub, alebo minule si rozbil hlavu a bal sa, ze musi ist do nemocnice a zacal vystrajat - streknem mu dva krat do pusy a ucinkuju na neho uzasne - do 15-20 sekund sa neskutocne skludni... Neverila som vlastnym ociam...

tained
autor
1. feb 2017

@katarina_k11 super 🙂 dakujem!

hradnapani
1. feb 2017

@tained Rescue kvapky pouzivame aj my, uz dlho, hlavne kvoli detom, ale teda niekedy ich potrebujem aj ja 🙂 Ale aj ine pouzivame, podla problemo, podla mna fajn, ale nie je to vseliek ;)

iwet25
1. feb 2017

Mne pomahaju, mala som aj rescue kvapky a aj namiesane od terapeuta.

katarina_k11
1. feb 2017

Ozaj, je aj taka stranka, ze bachove kvapky a tam maju namiesane rozne zmesi
http://www.bachovekvapky.sk/kategoria/bio-bacho...
na rozne problemy, dost vsak drahe - v lekarni viki wall ich namiesaju lacnejsie... a na pockanie (nerobim reklamu, len som sama na vlastnej kozi zistila.🙂

hradnapani
1. feb 2017

@katarina_k11 veru, ta cena je vysoka. terapeuti miesaju lacnejsie alebo na tej riazanskej

evina313
1. feb 2017

@katarina_k11 fuha...som netusila že niečo take existuje. Moj syn sa strašne boji odberu krvi, jednoducho sa mu zo šoku stratia žily. Len eviem či by som mu to mohla dat pred odberom,ci by to neskreslilo výsledky...

hradnapani
1. feb 2017

@evina313 neskresli, neboj, kludne mu to mozes dat 🙂 Prave na to su aj urcene.

evina313
1. feb 2017

@hradnapani no škoda, že som na to nenatrafila skor. Už máme po. Odber sa musel konat doma 😀

hradnapani
1. feb 2017

@evina313 tak ono je dobre do buducna aj preventivne popracovat na strachoch (nasadit trebars Mimulus dlhdobejsie a den pred akciou a tesne pred nou Rescue remedy). Ved nabuduce budete vediet. Ale teda odber doma - to mate super lekara, ktory takto s vami spolupracuje 🙂

katarina_k11
2. feb 2017

@evina313 Myslim, ze jeden-dva streky nejako ten odber krvi nenarusia.🙂 Vyuzijete do buducna. Ja som velmi dlho hladala nieco co by nam pomahalo - starsi syn sa velmi boji bielych plastov, aj napriek tomu, ze je uz "velky".

rita007
28. feb 2019

Aj ja mám s nimi dobrú skúsenosť, hlavne s Rescue Remedy pri cestovaní lietadlom alebo pri dlhšej trase autobusom. Býva mi dosť zle, ale klasické lieky ma len vždy oblbovali a uspali a to ja nechcem, musím sa potom dlho spamätávať 😳Namiešajú Ti ich aj v prírodnej lekárni. Je to moja cestovná barlička, nosím vždy v kabelke 🙂

nikkas
29. aug 2022

@mpg
@katarina_k11 ktoré kvapky to sú presne aj upokoja od nadmernej aktivity a hnevu,,,,

mpg
29. aug 2022

@nikkas Treba presnejšie popísať príznaky, lebo ich je vyše 30 druhov.

katarina_k11
20. sep 2022

@nikkas Rescue remedy - v Lekarni Vickywall ich maju aj vo forme sacharozovych guliciek (tak ako sa robia homeopatika)