Magne B6 - nežiadúce účinky?

susily
14. feb 2019
Ahojte mate niekto skusenost s uzivanim Magne B6? Ci malo nejake neziaduce ucinky u vas? Neviete ci obdahuje lepok alebo laktozu?
Ja by som ho chcela uzivat kvoli tiku pri oku. Dakujem za nazory
deti95060810
14. feb 2019
užívam a žiadne vedĺajšie účinky som nezbadala...
matabb73
14. feb 2019
Ja užívam dlhodobo a žiadne negatívne účinky. Len pozitívne, predtým sa mi stále točila hlava a teraz mám už dlho pokoj.
mogaa
14. feb 2019
Pokiaľ sa nepredávkuješ, tak žiadne negatívne účinky by to nemalo mať......Ak príjmeš nadbytok magnézia - môže ťa prehnať, nadbytok Bčka sa vylúči močom.....pri dávkovaní sa treba držať odporúčanou DD.
susilyautor
14. feb 2019
@mogaa ja beriem B-komplex ale moc mam zlty. To je asi z toho ze?
No a magne b6 obsahuje laktozu a mam z toho traviace problemy, tak neviem cim ho nahradit
michaella94
14. feb 2019
ja teraz beriem magne b6 8 tabliet denne lebo mi hrozi predcastny porod...nepocitujem absolutne ziadne vedlajsie ucinky..aby si nieco citila musela by si zjest aspon celu krabicku...v nemocnici mi davali magne v infuzia kde bola davka 100nasobne vyssia ako je v tabletke t som veru uz citila....ale ako pisem to by si musela zjest cely balik aby ti bolo zle....inak to co telo nespotrebuje tak vycikas 🙂
mogaa
15. feb 2019
@susily no žltý moč z Bkomplexu určite nemáš🙂 čím tmavší moč - tým viac koncetrovaný a tmavší. Treba viac piť vody. Moč má byť svetlý - vtedy je dobrý pitný režim, ale nie je priezračný(je do žlta)....Ale farbu moču ovplyvní aj strava - ak sa je cvikla alebo pije cviklová šťava - moč môže byť na druhý tret deň do ružova, po bylinkovom čaji(napr.žihlava) je naopak tmavší(do zelena)....
matabb73
15. feb 2019
Z B-komplexu môže byť žltý moč, tie tablety farbia. Aj ja mávam. Neviem, či aj v príbalovom letáku to nie je napísané.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli