Magnetická rezonancia - výsledok

smile31
7. nov 2016

Maminky, prosim vas nahodou nie je medz vami taká, ktorá absolvovala MR v TN?.... v nemocnici, viem, že sú tam 2 pracoviská MR, ja som objednaná do nemocnice, zaujímalo by ma koľko sa čaká na výsledok? Či vám ho hneď dajú alebo ako. Ďakujem

zuzana76
7. nov 2016

@smile31 kvôli comu ides na MRI? ja som bola s prsnikoma výsledok som mala hned v ten den

barbarita33
7. nov 2016

Ja som bola s kolenom na MR v tom ct pracovisku co je za Masaryckami.bola som vo stvrtok a v pondelok som mala vysledok.posielaju na mail alebo so prides osobne zobrat

smile31
autor
7. nov 2016

@zuzana76 idem s hrudnikom teda konkretne s lavou stranou... len idem az 20.12 :/ dovtedy ma porazi

zuzana76
7. nov 2016

@smile31 no citala som o tvojich problemoch tu trochu, ked som hladala info o cystach, ja mam dost podobne pocity akurát ze to je prava strana, ja mam vsak cysty v prsniku a po menzese mam ist na punkciu, teda odobratie vzorky

smile31
autor
7. nov 2016

@zuzana76 mna mal dr poslat a sono prsnikov ale povedal ze ked on nikde nic nenahmatal a sono som pre nedavnom absolvovala tak ma posle na MR...rtg zasadne odmietol ze ma nechce ozarovat...

smile31
autor
7. nov 2016

@zuzana76 ja mam taky palivy pocit na lavom boku teda z boku prsnika laveho a mala som tam opuchnute rebrá, ale to uz preslo, asi to bolo silno presilene.... do toho skolioza...

zuzana76
8. nov 2016

@smile31 aj ja mam palivy pocit v pravom prsniku, pleci, podpazusi

smile31
autor
8. nov 2016

@zuzana76 mne bolo povedane ze to moze byt aj zo skoliozi...

zuzana76
8. nov 2016

@smile31 no chrbticu tiez nemam v poriadku

smile31
autor
8. nov 2016

@zuzana76 a ty si bola na MR s prsníkmi v nemocnici v TN?

zuzana76
8. nov 2016

@smile31 nie, v NR

smile31
autor
8. nov 2016

@zuzana76 jaj ja ze si bola v TN...

marlenkac
14. aug 2017

Prosim vas idem na MR mozgu.mam uzit pre tym 3 lieky.je to bezne.12 hodin aj 2 hodiny ored tym a to 1 a pol tabletky prednison 2 tabletky dithiaden a 1 tabletku quamatal.nemate skusenost.dik.

zara0201
14. aug 2017

@marlenkac Ja aj syn (5r) sme boli na MR toho roku. Nic sme pred vysetrenim neuzivali. Mozno zavisi od indikacie- preco ta tam posielaju. Lieky mozno ako prevencia alergickej reakcie na kontrastnu latku.

marlenkac
14. aug 2017

No ja som silny alergik aj na prl sj na potraviny.

domuska01
5. sep 2018

@smile31 prosím ,kedy ste mali tie výsledky? Boli hneď presne za týždeň? Ďakujem

smile31
autor
5. sep 2018

@domuska01 ahoj...na mail mi to prislo tusim do 4 dni ...viem, ze to bolo este pred vianocami lebo som sa tesila, ze mam konecne pokoj ;) takze si myslim ze do tyzdna alebo aj kratsie (teda podla ich mnozstva roboty) budes mat vysledok... drzim palce ;)

domuska01
5. sep 2018

@smile31 ďakujem a to si bola teda v nemocnici? Lebo odomna si mail nik nepýtal ,len,že o týždeň má prísť,aj keď by mi to lepšie vyhovovalo na mail
Nebola si náhodou vo vojenskej poliklinike?

smile31
autor
6. sep 2018

@domuska01 mna sa spytali ako by mi to vyhovovalo ci si chcem prist po vysledok osobne alebo mailom a kedze som neni priamo z tn povedaal som ze kludne na mail.... a v tn som bola kusok od sudu vojenskeho....a magneticka bola na prizemi

domuska01
6. sep 2018

@smile31 aha tak to je iná úroveň už ako nemocnica ,to ste boli v tej vojenskej poisťovní,dúfam,že budú v pondelok hotové 😊