Malé prsia a erotické prádlo

sentivani
1. júl 2015

Ahojte,hadam ma nevysmejete, ale nemam si s kym o tom pohovorit, resp. popisat.
Moj manzel mi nedavno kupil eroticke spodne pradlo, no nadherne. Ked som si to obliekla vsetko mi krasne sedelo, az na prsia. Bolo mi to velke, latka odstavala. No pripadala som si ako idiot. Nechcem aby mi tu pisali baby, co nemaju take problemy 🙂
Samozrejme mi manzel povedal, ze to vymenime za nieco ine, ale vecer uz nic nebolo,lebo som z toho mala max zlu naladu. Prezivate to aj Vy tak? Proste on mi vlastne nemoze ani nic poriadne sexi kupit, pretoze ja mam tak male prsia a vsetko mi je velke...neviem, ci to pre mna nevyrabaju sexy pradlo, ci ako.. s nohavickami samozrejme problem nemam ziadny ;)
Ake veci Vam sadnu? Lebo ja mam pocit, ze aj ked objednam nieco ine,zase to len bude o tom istom...
dakujem za reakcie

naattalie
1. júl 2015

Ahoj ja mám ten istý problém kúpiť si podprsenku čo mi sedí a neodstava je fakt výkon do plaviek sa nevyzleciem lebo by som sa prepadla od hanby tiež to tak prezivam

paskolinka
1. júl 2015

uplne rozumiem 😀 ja ked, tak mam nejake kosielky, kde je vrch rieseny pruznou cipkou, urcite nie nejake predvytvarovane kosiky. na sexi podprdy ani nemyslim. a nakoniec som aj tak zistila, ze mm sa najviac pacim hore bez (kedze sexi pradlo vyzera na mojich mini kozach skor smiesne), tak sa sustredim na spodok - cipkovane gatky, tangace, podvazky a ked das este aj podpatky, tak to uplne staci 😉 takze nabuduce nech ti kupi nieco od pasa dole a je poriesene 🙂

prego81
1. júl 2015

@sentivani
ja to uz neprezivam. Po prvom dietati kozy usli, teraz len dufam ze este budem aspon raz tehotna aby som si naposledy uzila pocit velkych ceciek ale obavam sa ze po dalsom tehotenstve uz budem vpredu uplna lata.

Ked uz sexy pradlo, tak vrch v podobe cipkovanej kosielky, bez vystuze, proste nic co by zvyraznilo absenciu prs 😀 Alebo ako pise @paskolinka hore bez. To ma doteraz nenapadlo 😉

lilimoni
1. júl 2015

Neboj aj mi ceckate mame problem 😠 ja si moje odkojene D/E mozem zapravit do teplakov 😠 su aj kosielky s viazanim vpredu a tam tie kosiky su fajn 🙂 pre kazde didi sa da nieco pekne najst 🙂

prego81
1. júl 2015

@sentivani
a aby som nezabudla, to pradielko si nechaj. Mozno sa bude hodit ked budes tehotna/kojit... 😉

jeennyv
1. júl 2015

@sentivani podla mna to bol len zly odhad velkosti, clovek pozrie a moze sa zdat, ze to bude sediet a nesedi, z mojho pohladu nemas co riesit...neviem odkial je to pradelko z akeho obchodu, ale v obchodoch s pradlom maju prevazne male velkosti co si vsimam a plno, a tie im aj casto ostavaju, velke sa hned vypredaju lebo ich dostavaju malo, cize urcite nebude problem vybrat spravne eroticke pradielko v spravnej velkosti...

sentivani
autor
1. júl 2015

@naattalie az tak? Ja plavky nosim...aj ked zo zaciatku leta s tym mam problem, ale potom proste kaslem na to ;) ved aj ja sa chcem opalit

sentivani
autor
1. júl 2015

@paskolinka od pasa dole mam....mne sa tak strasne pacil ten korzet, co mi kupil....no, ale.....a tak musim pozerat, aby mal push up kosicky, aby to nejak vyzeralo

sentivani
autor
1. júl 2015

@prego81 tak na to tehotenstvo sa tesim aj ja 🙂)

sentivani
autor
1. júl 2015

@jeennyv kolkokrat pridem do obchodu s podprdami, tak po vyskusani par podprseniek odchadzam odtial smutna, nestastna...neviem opisat ten pocit....citim sa ako idiot proste, ze nemam co tam dat 🙂
Najviac mi sadnu podrpsenky z Tezenis...aj ked to nieje uplne tip top, ale su naj a v dobrej cene

jeennyv
1. júl 2015

@sentivani skusala si aj new yorker tam maju velmi pekne a tiez rozne akcie, ja mam odtial ked je akcioska aj za 3eura taku co predtym stala 13 🙂...je pravda ze je to dost subjektivne, ak mas velke prsia mas pocit, ze nikde na teba podprdy nemaju, ak mensie zas, ze ti nesedia atd...mame to my zeny tazke 😀

naattalie
1. júl 2015

@sentivani hej až tak ešte doma ok ale ísť niekam to nie neviem akosi sa s tým neviem vžit že to som ja taká som stále mi to vadí.

nair
1. júl 2015

@sentivani Ktorékoľvek ženské telo je iné ako to mužské, pre chlapa je zaujímavé už iba tým 😉
Takže treba pracovať s tým, čo nám príroda nadelila do vienka 😀 Ako písali baby vyššie, je veľa krásnych košieľok, ktoré nie sú vystužené.. Keďže niektoré neupútame popredím, treba upútať ostatným, teda pekné nohavičky, košieľka napr. s rozparkom či riasením na brušku.. priesvitná obyčajná hladká košieľka.. a podobne.. Na nete je toho neúrekom. Ja som také prádlo nikdy nepreferovala, až teraz na staré kolená si začínam kupovať takéto kúsky a môj sa veru vždy poteší 😝
Inak ja malé prsia neriešim, neriešila som (ani posmešky chalanov v puberte) a nebudem, aj keď na tehotenstvo a kojenie sa teším 😀 Viem, že manželovi sa páčim práve taká aká som, a preto aká som, takže žiadny problém, skôr je z toho občas sranda 😉

paskolinka
1. júl 2015

@nair suhlasim, najhorsie je, ked je zena zamindrakovana, to chlapov odpudzuje. poznam viac dievcat (okrem seba 😀 ), ktore hore fakt nic moc nemaju a chlapi sa idu za nimi potrhat 😉 proste kozy nie su vsetko. ja uz sa tym vobec netrapim a nakoniec apson na stare kolena mi nebudu visiet po kolena.

sante81
1. júl 2015

@sentivani nie si sama ktora vyzera ako doska, ja som si tiež zvykla a kozy mam stiahnute na chrbte, tak ako som kedysi stahovala brucho. Teraz už nemusim a dobru podprdu kt by mi fakt sadla som si nekupila už davno

chantalka86
1. júl 2015

Mam ten isty problem... Ide ma porazit ked vidim ake krasne su niektore vedi a ja kvoli vystrihu si to nemozem kupit. Poriesila som to aspon ciastocne. V h&m aj v new yorkery maju podprsenky 2 sizes push up alebo jak sa to vola a naozaj to vyzera lepsie 🙂 podprsenka zvnutra vyzera nejako tak ako tu na tych malych obrazkoch http://www.beautyliesbeneath.com/2_sizes_up_sup...
Snad pomoze 🙂

nair
1. júl 2015

@paskolinka Presne to sú slová mm 😀

bonaqa2013
1. júl 2015

@chantalka86 však ja len takéto podprsenky kupujem....

bonaqa2013
1. júl 2015

tiež som odkojila 4 deti a prsia zostali malinké. Podpr. kupujem 75 B, ale mohla by som aj A. Najviac ľutujem môjho chlapa, chudák nemá začo chytiť a on tak rád..... 😉

sisaka
1. júl 2015

@sentivani Victoria's secret - overene, max spokojnost 😉

sentivani
autor
2. júl 2015

@nair

@paskolinka

Super, ze ste s tym tak zmierene 🙂 ja skoro tiez, len proste, ked pride na skusanie veci, ktore sa mi pacia zacnem mat hrozne zly pocit zo seba ....neviem preco...
Vy to ako riesite? Ked Vam nieco nesadne proste hladate dalej? Ziadne blbe pocity?
Ja som mala dost problem na zakladnej, na strednej sa mi posmievali asi z toho obdobia nieco vo mne zostalo...a mam trosku komplexy ....nastastie moj manzel mi v tom velmi pomaha...pretoze ako hovorite, sa mu pacim aka som
mozno, ze on to vzal horsie ako ja, ked som sla vecer spat zhnusena svojim telom :D ...chcel mi urobit radost a ja som namiesto toho dostala depku

paskolinka
2. júl 2015

@sentivani ja uz to mam v oku a vacsinou ani neskusam, co viem, ze mi aj tak nebude. trochu ma teraz hnevaju plavky, lebo strihy, co teraz frcia mi vobec nesedia, vypchate 3-cm vrstvou nechcem, tak som zatial nic nekupila a nosim stare. neviem, ja uz si skor z toho robim srandu, aj mm to berie niekedy s humorom a nieco zadre, co ja sa akoze urazim, nech sa pekne ospravedlni 😀 nemam s tym problem, nakoniec sa vzdy nieco najde. saty su pekne aj bez hlbokych vystrihov, podprdy nosim take obyc, kostice vzdy vytiahnem, lebo mi je to neprijemna a je...

nair
2. júl 2015

@sentivani Ja mám väčší problém s kúpou letnej obuvi, takmer žiadne sandále či žabky mi nesedia, takže to, že nemám prsia, je maličkosť 😀 Každý máme svoj komplex 😉 Kupuj si prádlo sama alebo manželovi daj prečítať tieto návody od báb tu, aby vedel ako ti má niečo vybrať 😉
Zo mňa si robili srandu jedine chalani na ZŠ, na strednej už mali našťastie všetci dosť rozumu na to, aby riešili takú blbosť 😝 Zameraj sa na iné, čo je na Tebe pekné, ženské, všímaj si, keď Ti muž zloží kompliment, keď sa za Tebou obzrie chlap na ulici..

ynda
2. júl 2015

@nair presne topánky.... serú aj mňa 😀 keĎ prídem do obchodu, že hľadám 43-ky a nech sa páči pánska móda 😀 😀 😀 sandále otras, lodičky otras... cítim sa asi tak o 30 rokov viac kvôli tomu 😀
a sesky tiež nikaj, tak aspoň riť pestujem 😀 😀
@sentivani môj starý je hotový z bodystocking 😉 pre ujasnenie veľkosti, podprda 75A mi je veľká 😀 😀

sentivani
autor
2. júl 2015

@ynda no tie bodystocking som mu ukazovala a povedal, ze nic moc....on mi predtym objednal gatky krasne...takze toto viem na 100,ze to zerie...najma s dierou medzi nohami :D
Ale vrch...no kupil mi teraz ten korzetik na podvazky a je to zle no :(....skusim pozriet iny aj som si uz vybrala, tak som zvedava

nair
2. júl 2015

@ynda 😀 Ja kupujem zasa detské.. Má to výhodu, sú lacnejšie 😀 Niektoré 37 sú mi veľké (dlhé).. no sú zasa úzke.. 😒 Keď sa mi noha na šírku zmestí do žabky, tak za pätou mám 3 cm miesta, prsty siahajú do polovice toho priestoru vpredu.. Asi som mala byť obuvníkom 😉

Čo sa týka prádla, vždy ma uspokojí, keď vidím kamošku ako si oblieka podprsenku.. Od kúpy ju nerozopína a baba je tak tenká, že si ju zapnutú oblečie cez hlavu a ramená 😀

sentivani
autor
2. júl 2015

@nair tak to si neviem ani predstavit teraz :D

naattalie
3. júl 2015

Baby a mňa napadlo pred troma mesiacmi som prestala kojit a ešte stále mám mlieko a chcem si dať zastavit mliekotvorbu zvyknu sa potom prsia ešte zmensit? Lebo mne sa už fakt nemá čo zmenšiť už teraz som jak lata tak sa obávam čo bude potom. Máte nejaké skúsenosti?

kiki68
3. júl 2015

z pradla,co je na male prsia je super agent provocateur a bordello. Tam su take kusky,co sedia iba holkam,co maju max. B cup. Ja mam problem opacny, som majitelka 75 D a mam problem najst nieco,co sedi. Vsetko pekne robia po C a dalej uz iba take nepekne bez krajky.

sentivani
autor
17. jún 2016

Nakoniec som sa rozhodla to riesit plastikou a hotovo. Nakolko som teraz tehu a sadne mi hocico (na prsia), tak si dam silikony a budem citit aj vyzerat viacej sexi.