Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mali ste kvôli dlhodobému kojeniu zdravotné problémy?

liv1
17. apr 2012

Moja dr tvrdi ze to moze byt tym tak som zvedava na vase skusenosti. Vopred dakujem za kazdu odpoved 😉

juliap
17. apr 2012

o ake problemy ide? ... niektore mozu suvisiet s kojenim, ale tych je naozaj zanedbatelne mnozstvo ...

liv1
autor
17. apr 2012

Prave citam ze dravotne 😀 . Nuz, pisem z ipadu takze sem tam mi to ujde.

@juliap dlhodoba vycerpanost az chronicka unava aj ked sa vyspim, bolenie klbov na rukach a teraz ma boli asi oblicka, ale ze vraj mozno chrbat no neviem skor ta oblicka. Ale tu oblicku dr nespajala s kojenim...

xlucia
17. apr 2012

@liv1 ano mala. plus vycerapnie a schudla som na 48 kg. vyzerala som ako z koncentraku a aj som sa tak citila

liv1
autor
17. apr 2012

@xlucia a napises mi aj ake? Teda ak to nie je velmi osobne. Ja mam do 50 kg ale to je moja povodna vaha takze ok, jem dost atd.. A ked si potom prestala kojit rychlo sa to upravilo?

jajka78
17. apr 2012

bolest chrbta, ktory liecim doteraz, mavala som zapaly, upchatia - odvtedy som pozorovana na usg prsnikov ä zistili sa dajale 2 cysty, fibroadenom), no a vycerpanie-kojil sa casto a dlho. ale i tak som rada ze som pri tych neustalych upchatiach a zapaloch kojila 16 mesiacov. chrbat sa zacal lepsit az po rehabke a pilatese

juliap
17. apr 2012

ja sa pripajam s tymi problemami s chrbticou a aj oblicka pobolieva z casu na cas, ked dostatocne nepijem, ale to beriem normalne, mala som s nou problemy od mladosti ... akutne vycerpanie som zazila pri 1 dcere, bola som aj po spanku taka unavena, ze ked som si chcela natiahnut ruky, alebo nohy, tak ma do nich chytila triaska ... bolenie klbov vraj nesuvisi s kojenim, ja som si myslela, ze tiez to moze byt tym, ze vapnik prechadza do mlieka, ale bolo mi dr vysvetlene, ze je to zanedbatelne mnozstvo a moj organizmus si mnozstvo, ktore potrebuje, z potravy cerpe dostatocne, dokazali to aj krvne testy, takze skor mi oznamila, ze mam reumaticku bolest v lakti ...

liv1
autor
17. apr 2012

@juliap tak pozeram ze sme na tom vcelku podobne. S rukami ocakavam nieco reumaticke, 😒 uvidime. Od stvrtka budem chodit po vysetreniach tak sa dozviem viac. A xlucia som sa pytala to iste, ako dlho po skonceni kojenia si sa davala "dokopy"?

njonja
17. apr 2012

Ja som kojila 13 mesiacov. Vycerpanost bola, ale to skor koli nocnemu vstzavaniu. Inac mi len vlasy vypadali. Okrem toho nic...

xlucia
17. apr 2012

@liv1 brutalne ma boleli zuby, chrbtica, vsetky klby na rukach, nohach, mala som ekzemy, padali mi vlasy, mihalnice. atd.
po ukonceni kojenia trvalo cca 3 mesiace, kym som nevyzeala ako smrtka.

nice202
17. apr 2012

ano boli ma chrbat, a zistili mi znizenu cinnost stitnej zlazy. som unavena non-stop. aj kolena ma obcas bolia

xlucia
17. apr 2012

@liv1 vies ale je rozdiel ci kojis dlhodobo napr. do troch rokov, ale len rano a vecer. alebo kojis denne aj vnoci x krat dvojrocne dieta, ktore ta navyse k tomu budi niekolko krat za noc. ze si teda aj nevyspana a vycerpana

juliap
17. apr 2012

@nice202 ta unava je od stitnej ...

nelinqua
17. apr 2012

ja teda kojim len necele 3 mesiace, ale predtym som nikdy nemala taky problem ze by ma brutalne boleli klby v kolenach...strasne to boli pri vstavani alebo sadani, inak ani nie...

liv1
autor
17. apr 2012

@xlucia mala ma 20 mesiacov a cca do 14 mesiacov sme sa kojili vela cez den aj v noci, odvtedy uz "len" na obedny spanok, vecer, na nocny spanok a raz v noci, takze 4 krat. Ale uz s tym ozaj idem skoncit, len to odhodlavanie je tazke.

zuzana612
17. apr 2012

Aj ja sa pridavam, po prvom dietati som to az tak nepocitovala kedze hned ako som dokojila ked mal maly 13 mesiacov som otehotnela. Natalku som kojila 14 mesiacov a musela som na odporucanie lekara prestat. Schudla som na 52 kg, vkuse som bola unavena, nic som nevladala, posledne 2 mesiace ma bolela hlava,dokonca aj na CT-cko ma poslali. Nastastie boli vsetky vysetrenia ok. Ale chodila som 2 mesiace po lekaroch, az som sa rozhodla skoncit s kojenim a pomohlo. Trvalo mi sice este par mesiacov kym som sa dala celkom dokopy, ale potom to uz bolo fajn. Prestala boliet hlava, unava tiez presla, tak super. Dr. mi to vysvetlila, ze vsetky problemy mohli byt z totalneho vycerpania organizmu, lebo som vlastne 4 roky vkuse bud bola tehotna alebo kojila 🙂

xlucia
17. apr 2012

@nelinqua pytaj s k reumatologovi. urgentne

nice202
17. apr 2012

@juliap ano ano viem

liv1
autor
17. apr 2012

@nelinqua tak s tymi kolenami by som isla tiez k dr na tvojom mieste. Ale zas je pravda, ze som cca ked mala mala asi5 mesiacov, mala bolesti kolien ktore ale uplne zmizli. Tiez pri vstavani a nebola som s tym u dr. Zalezi ako dlho to uz mas.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli